Cześć
Cześć! Jestem Tomek i pochodzę z Chełma. Obecnie mieszkam w Lublinie, ale coraz poważniej rozmyślam nad powrotem. Od jakiegoś czasu pracuję z domu nad stroną internetową - http://speakin.pl więc dlaczego nie w Chełmie? 
Chełm Forum dyskusyjne wszystkich Chełmian. Chełm moje miasto, porozmawiajmy o Chełmie Zaprszamy
https://forum.chelm.info.pl/