Kawalerskie

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Kawalerskie

UNREAD_POSTprzez gubinko » poniedziałek 03 grudnia 2018 09:19

Wieczór kawalerski jest to jeden dzień w którym znajomi czy koledzy organizują dla przyszłego Pana Młodego ciekawe atrakcje. I tu ma dylemat mój brat który jest też świadkiem. Sama nie wiem co mu poradzić bo mnie pytał, ale wpadłam na myśl by was zapytać, co polecacie. Poszperałam w necie i znalazłam ciekawe miejsce New Orleans Club . Nie wiem jak tam żeczywiście jest ale może ktoś organizował w tym klubie i wyrazi swoją opinie.
gubinko
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 19 października 2018 17:13

Re: Kawalerskie

UNREAD_POSTprzez Lily » poniedziałek 17 grudnia 2018 11:42

Koledzy mojemu narzeczonemu zgotowali imprezkę w warszawskim obiekcie kartingowym. Organizatorzy stanęli podobno na wysokości zadania przygotowując atrakcje na najwyższym poziomie, wszyscy bawili się wyśmienicie. Teraz mój mąż kolegom poleca to miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego. Zainteresowanym wrzucam link https://kartingowynarodowy.pl/karting/imprezy-okazjonalne-2/wieczor-kawalerski/
Lily
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 25 sierpnia 2018 19:02

Re: Kawalerskie

UNREAD_POSTprzez kichanka » poniedziałek 11 lutego 2019 12:24

No cóż, wypowiedź żony jest mało przekonująca.
kichanka
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 98
Dołączył(a): piątek 16 sierpnia 2013 18:04


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron