Meble

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Meble

UNREAD_POSTprzez bartu30 » piątek 29 grudnia 2017 16:08

Witam, gdzie kupujecie meble do swoich mieszkań, domów? Lepiej jest kupować w salonie meblowym czy zamawiając ze strony internetowej? a może u stolarza?
bartu30
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 19 grudnia 2017 20:28

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez Troki » czwartek 12 kwietnia 2018 09:44

Ja miałem ostatnio szczęście bo udało mi się znaleźć bardzo ładne szafki w Lidlu :D Wszystko od firmy Meblomaster, którą mogę polecić, bo szafki są solidnie wykonane i sprawdzają się doskonale.
Avatar użytkownika
Troki
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 01 czerwca 2017 14:18

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez sonon » środa 03 października 2018 20:07

Ostatnio kupiłem przez internet komplet mebli do kuchni i to byl strzał w dziesiątkę. Mimo wszystko wcześniej ubezpieczyłem zakupy online w banku Raiffeisen. Na szczęście meble dotarły w stanie nienaruszonym.
sonon
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 18 grudnia 2017 18:57

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez polaczek » niedziela 28 października 2018 11:51

Też zamawiam juz teraz wiekszosc mebli przez neta - głównie z salonów agata bo mam sprawdzona ich jakosc i styl i po prostu wiem ze realizacja bedzie na czas. Kilka razy juz sie naciąłem z innymi producentami, wiec nie kombinuje - co sprawdzona jakosc to sprawdzona
polaczek
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 14 września 2018 22:22

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez Izabela17 » wtorek 11 grudnia 2018 06:06

Chyba faktycznie bardziej opłaca się kupować w sieci meble, z tego co widzę to wybor jest jednak większy i te meble są jednak ładniejsze.
Izabela17
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez bazir » poniedziałek 07 stycznia 2019 15:04

gdzie kupię meble na wymiar przez internet wiecie może?
bazir
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 stycznia 2019 15:02

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez justyna b » czwartek 10 stycznia 2019 14:02

Najlepiej poszukać w sieci, ale przyznam, że nie rozumiem zakupu mebli na wymiar, no chyba, że do kuchni to co innego, ale tak, wybacz jak dla mnie to bezsens. Przecież teraz jest tak duży wubór gotowych mebli, które sa naprawdę dobre, że szkoda czasu i pieniędzy na ich robienie. Nam sie fajnie udało z meblami, znajoma dała nam namiar na sklep, gdzie od lat kupują i za każdym razem są zadowolenie. Skorzystaliśmy z tej jej podpowiedzi również zamawiamy w scandicsofa.pl. Meble doskonałe pod każdym względem, tu jakość idzie w parze z wyglądem, funkcjonalnością i wygodą, a do tego są nawet niedrogie. Polecam obejrzeć, na pewno Ci się spodobają.
justyna b
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez ala72 » czwartek 10 stycznia 2019 14:53

Jestem tego samego zdania, że meble bardziej opłaca się kupić przez internet, bo w tych salonach stacjonarnych nic juz ciekawego niema i szkoda w ogóle na nie czasu, a o jakości tych mebli może po prostu nie wspominajmy. To co my w nich zobaczyliśmy przyprawiło nas tylko o ból głowy i również skorzystaliśmy z internetowego sklepu, ale w naszym przypadku to slf24.pl. Bardzo spodobały się nam te ich meble. Owszem przy pierwszym zakupie były obawy, wiecie co innego obrazek, a co innego rzeczywistość. Jednak jak przyjechało to nasze łózko, zgodnie stwierdziliśmy, że było warto i warto będzie kupić kolejne meble. Jakość, wygląd i to wszystko w rozsądnej cenie.
ala72
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Meble

UNREAD_POSTprzez dimon » czwartek 23 lipca 2020 09:19

Ja bardzo lubię markę Adriana Furniture, mają bardzo fajne meble wypoczynkowe, znajomi je kupują do apartamentów na wynajem, sam mam kanapę z tej firmy. Lekkie, fajne projekty,m dobry materiał, zresztą zerknijcie sami: https://adrianafurniture.com/
dimon
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek 15 października 2013 20:27


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron