Praca sezonowa

Szukasz pracy? Napisz co potrafisz.

Praca sezonowa

UNREAD_POSTprzez anita3402 » niedziela 20 maja 2018 09:52

Cześć, fajne forum i widzę, że mnóstwo ludzi poszukuje pracy ja zainteresowana jestem obecnie pracą sezonową konkretnie jako opiekunka do starszych ludzi.Jestem na 3 roku studiów filologii niemieckiej aktualnie mam dość trudną sytuację finansową.Szczerze mówiąc trochę się obawiam wyjechać za granicę tym bardziej, że nikogo nie znam jednak mnóstwo ludzi pracuje właśnie w ten sposób za granicą ostatnio natrafiłam w internecie na fajny artykuł i przyznam ,że po przeczytaniu trochę się uspokoiłam https://promedica24.com.pl/o-firmie/biuro-prasowe/komunikat-sezonowa-praca-za-granica-5-porad-jak-nie-dac-sie-oszukac-nieuczciwym-posrednikom-2/
Oczywiście interesuje mnie tylko legalna praca ze wszystkimi świadczeniami.Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale opiekowałam się chorą Babcią wspólnie z Mamą więc sporo się nauczyłam tym bardziej,że podawałam Babci wszystkie leki, karmiłam ją i myłam łącznie ze zmianą pampersów, ponieważ Babcia była osoba leżącą.Może ktoś z Was jest zainteresowany takim wyjazdem?Bardzo chętnie nawiąże kontakt z takimi osobami i z chęcią wymienię się wiedzą i doświadczeniem jakie udało mi się do tej pory zdobyć.Pozdrawiam i czekam na wiadomości .
anita3402
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 20 maja 2018 09:20

Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron