Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży rzeczy.

Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTprzez Marko32 » środa 04 stycznia 2017 15:28

JA kupiłem na http://oziway.com ostatnio prezenty na święta i jestem zadowolony. Sklep posiada tysiące produktów w tym książki, akcesoria dla dzieci i mam, gry, zabawki itp. Ja kupiłem grę Pc, perfumy i książki - wszystko doszło w ustalonym terminie. Polecam
Marko32
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 04 stycznia 2017 15:19

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTprzez Agnieszka TKK » poniedziałek 10 lipca 2017 20:52

Mówiąc szczerze wiele rzeczy kupuje w internecie, jednak są takie rzeczy których nie odważyłabym się kupić w sklepie stacjonarnym. Pod koniec lipca mamy pierwszą rocznicę ślubu i razem z mężem, wybraliśmy mały domek w górach w którym spędzimy romantyczny wieczór. Jednak chciałabym dodać coś do naszego wspólnego wieczoru i pomyślałam o kostiumie erotycznym który znalazłam na stronie sexownysklep.pl . Zastanawiam się tylko czy wybrać białe bodystocking, który będzie nawiązywał do ślubu czy postawić na coś szalonego, jak np. kostium seksownej sheriffiy, pokojówki czy pani policjant.
Agnieszka TKK
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015 00:06

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTprzez didididi » środa 18 października 2017 11:09

Jako że zbliża się zima, kupiłam płaszcze zimowe w sklepie: Obrazek
didididi
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 18 października 2017 10:58

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTprzez facetka123 » piątek 23 lutego 2018 21:59

Jeśli kupuję w internecie potrzebne mi części do ciągników rolniczych to korzystam z asortymentu https://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/kopaczka/ wiem, że to sprawdzone i wysokiej jakości części dzięki którym mój sprzęt będzie bezawaryjnie pracować niezależnie od panujących warunków.
facetka123
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 17 lutego 2018 19:29

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTprzez sonon » środa 04 lipca 2018 17:44

Kupuję w necie często gęsto i nie jest to bułka masłem. transakcje niekiedy sięgają kilku tysięcy zł (np sypialnia) Dlatego ubezpieczyłem wszystkie zakupy online w banku Raiffeisen ponieważ zdarzyło się, że pewien nieuczciwy sprzedający przekręcił mnie na kilka stówek.
sonon
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 18 grudnia 2017 18:57


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron