Ogłoszenie - Auxilia, razem po najwyższe odszkodowanie.

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Ogłoszenie - Auxilia, razem po najwyższe odszkodowanie.

UNREAD_POSTprzez Katarzyna Wojdyło » piątek 31 lipca 2015 09:59

Drodzy Państwo. Jeżeli Wy, bądź ktoś z Waszych bliskich ucierpiał w wypadku komunikacyjnym, przy pracy, stał się ofiarą błędu lekarskiego, bądź utraciliście w taki sposób bliską osobę zgłoście się do Auxilii. Firma istnieje na rynku od ponad 10 lat i ma najlepszych prawników. Wywalczy najwyższe odszkodowanie. Nie zapłacą Państwo nic z własnej kieszeni, pobierany jest jedynie określony w umowie procent od wygranej. Nie ma wygranej to nie ma zapłaty. Firma wie co może osiągnąć i dzięki temu macie Państwo od razu gwarancję ile realnie wygra. Auxilia ma szerokie grono zadowolonych klientów i działa na Całą Polskę. Sprawy sądowe prowadzone są kompleksowo: o odszkodowanie, a także towarzyszące w tym o spadek, ubezwłasnowolnienie. W Auxilii mogą Państwo liczyć także na wsparcie i bieżące informacje o postępach w sprawie. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.auxilia.pl , tam wideo - historie klientów. Oprócz strony firmy, podaję także mój adres mailowy. Jestem obecnie Ambasadorem firmy, ale przede wszystkim byłą klientką i pochodzę z Podkarpacia. Współpraca mimo odległości przebiegała zawsze bez zarzutu. Jeżeli się Państwo wahają, proszę zwrócić się najpierw do mnie. Przeszłam całą drogę o zadośćuczynienie, po śmierci bliskiej osoby jako zwykła klientka i chętnie odpowiem na wszelkie pytania k.wojdylo@auxilia.pl

Zapraszam na stronę na FB https://www.facebook.com/pages/Auxilia/830519220367002 tu możecie pytać o wszystko co Was nurtuje. Chętnie udzielę odpowiedzi także w tym wątku.
Katarzyna Wojdyło
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 lipca 2015 09:55

Re: Ogłoszenie - Auxilia, razem po najwyższe odszkodowanie.

UNREAD_POSTprzez mikser » środa 30 sierpnia 2017 21:08

Mnie bardzo EuCO zaskoczyło na plus jak odzyskało moje odszkodowanie. Rzeczywiście warto iść ze swoją sprawą do firmy odszkodowawczej.
mikser
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota 11 stycznia 2014 21:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Ogłoszenie - Auxilia, razem po najwyższe odszkodowanie.

UNREAD_POSTprzez dronsir » niedziela 24 września 2017 11:23

Hmm... nie do końca to wszystko rozumiem
dronsir
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 24 września 2017 11:21

Re: Ogłoszenie - Auxilia, razem po najwyższe odszkodowanie.

UNREAD_POSTprzez mikser » sobota 30 listopada 2019 18:30

Dopiero teraz tutaj zajrzałem. A czego nie rozumiesz?
mikser
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota 11 stycznia 2014 21:33
Lokalizacja: Chełm


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron