Takie tam, o prezentach

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » środa 27 kwietnia 2016 09:52

Na ślub to najlepsze pieniądze, albo jakieś bony np.jubilerskie do apartu.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez qauanto » czwartek 28 kwietnia 2016 13:43

Na wesele najlepiej/najbardziej praktycznie dać pieniądze, chyba że para młoda życzy sobie inaczej.
qauanto
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 18 kwietnia 2016 09:00

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez miłek » poniedziałek 09 maja 2016 15:50

Może coś do uprawiania surwiwalu. Zwłaszcza dla facetów. Oni uwielbiają takie gadżety. Kumpel cieszył się jak dziecko, gdy w pracy zrzuciliśmy się mi na multitoola http://www.bron.pl/gerber-bear-grylls . W skórzanym futerale. Trochę drogi, ale jaki wypasiony. Ma sporo różnych funkcji  że aż ciężko się doliczyć.
Funkcje:
- sprężynowe kleszcze z funkcją cięcia drutu
- ostrze gładkie
- ostrze zębate
- otwieracz do butelek
- otwieracz do puszek
- wkrętak phillipsa ( krzyżakowy )
- wkrętak płaski mały
- wkrętak płaski duży
- piłka
- nożyczki
- stalowe kółko na linkę
Poza tym do multitoola Bear Grylls Ultimate dołączany jest poradnik survivalowy Beara Gryllsa - "Priorytety przetrwania".
Kojarzycie Bear Gryllsa?
To brytyjski podróżnik, alpinista, popularyzator sztuki przetrwania i Naczelny Skaut Wielkiej Brytanii. Jest instruktorem skautowym i najmłodszym jak dotąd naczelnikiem brytyjskiej The Scout Association. Wspiął się na szczyt Mount Everestu, przemierzył zamarznięte Morze Arktyczne, ustanowił rekord Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym – 1 godz. 37 min. Wszytko to osiągnął mimo ze kilka lat wcześniej złamał kręgosłup w trzech miejscach podczas skoku ze spadochronem w Zambii. Bear Grylls zdobył popularność dzięki programowi "Szkoła przetrwania" w telewizji Discovery. Jego książki są tłumaczone na wiele języków, w tym również w języku polskim.
Nic więc dziwnego że firma Gerber zajmująca się produkcją sprzętu dla turystów i myśliwych przyjęła Beara Gryllsa na konsultanta swoich produktów. Tak powstała cała seria produktów w oparciu o tę współpracę.
Obrazek
miłek
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek 20 lipca 2012 19:47

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » wtorek 31 maja 2016 11:46

Ja dałam pieniądze i tę kopertówkę :) http://torbywsieci.pl/products/detail/torba_C162/
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » niedziela 02 października 2016 18:42

Nam rodzinka zafundowała obrączki z platyny, w aparcie je sobie upatrzyliśmy : )
Obrazek
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » niedziela 22 stycznia 2017 13:23

Piękne.Nasze obrączki są tradycyjne, klasyczne złote.Też apart:)
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez genka » sobota 18 lutego 2017 16:31

Facetom na pewno prezenty zgodne z ich zainteresowaniami się podobają, może jazda sportowym samochodem albo jakieś rajdowe szkolenie? Można zadzwonić do motoprezent.pl 22 245 05 59, 504 735 549 albo zajrzeć na ich stronę i zamówić voucher
genka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 lutego 2017 16:46

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » poniedziałek 20 lutego 2017 20:51

Zegarki to też dobry prezent. Albert Riele, Aztorin to świetne marki.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Motoko » wtorek 09 maja 2017 12:15

Ja bardzo lubię kupować dzieciom zabawki w internecie, ostatnio w sklepie www.urwis.pl znalazłam takie cudo:
Obrazek
Świetne nie tylko dla chłopców, prawda?
Motoko
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa 28 maja 2014 12:49

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez patryk00 » czwartek 18 maja 2017 20:35

Powiem Wam, że moim zdaniem w przypadku dzieci bardzo dobrym pomysłem są klocki lego :) Ostanio dużo zestawów znalazłam tutaj: https://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_LEGO_Lego-Duplo-156.html :) Właśnie szczególnie jeśli chodzi o serię Lego Duplo :) Lego nie tylko bawi, ale też rozwija!
patryk00
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 59
Dołączył(a): czwartek 30 czerwca 2016 08:25

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Gość » niedziela 18 czerwca 2017 15:41

Miły prezent :)
Obrazek
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez patryk00 » piątek 28 lipca 2017 11:40

Może komuś przyda się pomysł na prezent dla kilkulatka – absolutny hit w mojej rodzinie to tablice kredowe. Najpierw siostra kupiła taką swojej córce, więc mój syn też chciał taką. Podała mi stronę, na której zamówiła tablicę na wymiar: https://biuroszkola.pl. Był to bardzo udany zakup.
patryk00
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 59
Dołączył(a): czwartek 30 czerwca 2016 08:25

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez BigZbik » piątek 28 lipca 2017 14:09

Na prezenty jak się okazuję super się sprawdzają balony http://balomania.eu/kategoria-produktu/balony-foliowe/foliowe-cyfry/ Mnie ten pomysł na przykład się wydawał nieco głupi na początku ale teraz w zasadzie głównie kupuję balony. : D polecam sprawdzić na własnej skórze.
BigZbik
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek 30 grudnia 2016 21:56

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Smolik » niedziela 30 lipca 2017 21:12

Najlepszy na prezent jest pieniądz :)
Smolik
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 22 marca 2015 16:05

Re: Takie tam, o prezentach

UNREAD_POSTprzez Halina Ostrowska » poniedziałek 21 sierpnia 2017 09:00

Najlepszy prezent to taki , który się sprawdzi i bardzo przyda , a co najważniejsze także się nie znudzi , na dodatek bardzo się spodoba , ja swojemu rodzeństwu zafundowałam dość droższy prezent , ale na pewno bardzo przydatny , http://www.zegarki.biz.pl/pol_m_ZEGARKI-_TIMEX-877.html .
Postawiłam na jakość i funkcjonalność , i uważam że taki zegarek timex to bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam
Halina Ostrowska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 10:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron