Szkolenia interpersonalne

Szukasz pracy? Napisz co potrafisz.

Szkolenia interpersonalne

UNREAD_POSTprzez margroc » wtorek 20 września 2016 12:08

Witajcie

Nie wiem, czy to dobry dzial, ale temat chyba bezposrednio związany z pracą. Interesuje mnie temat szkolen inteprersonalnych. Czy ktoś z was był? Albo sie wybiera? Czy one coś w ogóle dają i faktycznie pomagają w znalezieniu pracy, albo w uzyskaniu awansu?
Byłbym wzieczny za wszystkie opinie, bo mam zamiar wybrac sie na taki kurs w najbliższym czasie i nie jestem pewien, czy to bylaby dobra inwestycja w siebie.

Pozdrawiam
margroc
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 11 listopada 2015 14:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Szkolenia interpersonalne

UNREAD_POSTprzez Moadmsk83 » środa 21 września 2016 09:38

cześć, ja myślę, że każdy kurs coś daje jeśli chce się z niego wynieść jakąś wiedzę, bo jeśli idzie się na siłę, bo firma wysyła to nie ma co.
Ja byłam na interpersonalnym 2x, raz z ARC na takim: https://www.arc.pl/szkolenia/interpersonalne/trening-praktycznego-wykorzystania-technik-zwiekszajacych-zaangazowanie-i-motywacje-pracownika?id=1947 i raz na autoprezentacji na darmowym. Na obydwu fajnie, polecam, ARC ma fajnych wykładowców, którzy uczyli różnych technik i przydało mi się to później przy szukaniu pracy, bo była to wyróżniająca się pozycja w CV. Wybierz dobrze temat, pod swoją sytuację zawodową albo plany kariery, a na pewno nie wyjdziesz na tym źle;)
Moadmsk83
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 31 marca 2016 19:10
Lokalizacja: Okszów

Re: Szkolenia interpersonalne

UNREAD_POSTprzez Grenobel » czwartek 29 grudnia 2016 13:06

Ja bylem na szkoleniu z asertywnosci, długim, bo trwalo 3 miesiace. Bylem tez na szkoleniu z dykcji. Poczatkowo mnie to raczej smieszylo, ale szybko zauwazylem efekty: i w pracy, i w zyciu osobistym, wiec szczerze polecam ;)
Grenobel
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 grudnia 2016 13:03

Re: Szkolenia interpersonalne

UNREAD_POSTprzez Andri4 » poniedziałek 20 marca 2017 11:10

cześć, są może teraz jakieś szkolenia/kursy w Chełmie w dobrych cenach? Najlepiej coś z rozwoju osobistego/ rozwoju kariery zawodowej.
Andri4
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 20 marca 2017 11:09
Lokalizacja: Chełm


Powrót do Szukam pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron