Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

Re: Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » niedziela 04 listopada 2012 16:21

Jest sklep z fajerwerkami na ul. lubelskiej 18 to jest zaraz przy studni po lewej stronie idą na górkę. obecnie budynek jest w remoncie ale sklep działa.
krystek_405
Moderator
Moderator
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009 11:02
Lokalizacja: Chełm

Re: Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » środa 07 listopada 2012 20:29

Chyba mają jak się nie mylę, lecz nie wiem na 100%.
krystek_405
Moderator
Moderator
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009 11:02
Lokalizacja: Chełm

Re: Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

UNREAD_POSTprzez Daronss » poniedziałek 30 listopada 2015 16:15

Ja zawsze zamawiam przez Internet w www.pirotechnik.pl Mają bardzo duży wybór i całkiem niskie ceny. ;)
Daronss
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

UNREAD_POSTprzez levy » sobota 26 grudnia 2015 11:48

Zgadzam się z Daronss, ten sklep ma niesamowite fajerwerki, kupuję u nich fajerwerki już na trzeciego sylwestra, efekty są niesamowite i tanie z porównaniu z innymi ofertami. W tym roku kupiłem 2 szt baterii o wadze 30 kg (te największe) i myślę że znów się nie zawiodę. Naprawdę polecam ten sklep i myślę że nikt się nie zawiedzie, zwłaszcza że zamówienia realizują bardzo szybko. To nie jest reklama tego sklepu, tylko obiektywna opinia mieszkającego w Chełmie klienta.
levy
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Gdzie po fajerwerki w Chełmie?

UNREAD_POSTprzez dariamikus » środa 29 czerwca 2016 10:27

A nie lepiej zdalnie zamówić? Często online jest większy wybór i szybko realizują, np. w pirotechnik.pl
dariamikus
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron