Jak reklamować firmę w internecie?

Komputer, internet, GSM.

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez agness12 » poniedziałek 19 października 2015 01:38

Strategia marketingowa musi uwzględniać specyfikę branży oraz grupę docelową, poza tym nie można zapominać także o klientach, którzy już skorzystali z naszych usług, niestety przedsiębiorcy bardzo często o tym zapominają. Czy według Was powiadomienia sms o statusie zamówienia mają szansę sprawdzić się w przypadku prowadzenia e-sklepu?
agness12
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota 10 października 2015 12:09

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez ewelina546 » środa 28 października 2015 23:32

Oczywiście, że tak, coraz więcej sklepów internetowych decyduje się na takie posunięcie, klienci lubią wiedzieć co dzieje się z ich zamówieniem. Mogę polecić platformę serwersms, jest to narzędzie umożliwiające masową wysyłkę wiadomości sms/mms/vms, daje wiele możliwości, można ją przetestować za darmo.
ewelina546
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014 10:22

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez justysia » piątek 20 maja 2016 13:49

Moim zdaniem najlepszym sposobem na reklamę w internecie jest obecnie pozycjonowanie stron i marketing szeptany. Obie metody są skutecznie, bo przynoszą w krótkim czasie zaskakujące efekty. Jest to też nie droga forma reklamy. Do pozycjonowania polecam nowapozycja.pl Sama korzystam z ich usług i jestem zadowolona.
justysia
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 20 maja 2016 13:48

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez aska21 » piątek 20 maja 2016 14:39

Ja bym zaczęła od fanpage na fb, pozycjonowania stron i marketingu szeptanego.
aska21
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 20 maja 2016 14:23

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez hania12 » wtorek 07 czerwca 2016 14:28

Przede wszystkim pozycjonowanie. Do tego fanpage na facebooku, e-mail, marketing szeptany. Myślę, że jeśli połączy się te metody to efekty będą widoczne.
hania12
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 czerwca 2016 14:14

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez kasiaaa1 » wtorek 28 czerwca 2016 12:59

Jest wiele możliwości, jednak najważniejsze jest pozycjonowanie :) Ponadto facebook, e-mail, katalogi firm itp.
kasiaaa1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 28 czerwca 2016 12:34

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez Minetal » wtorek 12 lipca 2016 11:55

Na pewno facebook, youtube (coraz więcej osob oglada materiał wideo różnych firm) oprócz tego katalogi firm, pozycjonowanie strony.
Minetal
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2016 11:50

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez 4pancerniipies » poniedziałek 13 marca 2017 18:56

Zdecydowanie pozycjonowanie, to jedna z najlepszych form reklamy w sieci.Czołowa pozycja strony równa się więcej klientów.
4pancerniipies
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 13 marca 2017 18:54

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez kratka » poniedziałek 22 maja 2017 15:56

Najlepiej robić to skutecznie,ale nie zawsze jest to takie proste i nie zawsze potrafimy się za to sami zabrać.Warto więc skorzystać z pomocy programistów,którzy znają się na tworzeniu strony internetowej.Dzięki dobrze funkcjonującej stronie nasza reklama dotrze do szerszego grona odbiorców.W dzisiejszych czasach dobra strona,czytelna i oryginalna to podstawa.Warto zwrócić się do http://stronysklepowe.pl oni zaprojektują szybko i profesjonalnie stronę,udzielą cennych wskazówek i zrobią to na atrakcyjnych warunkach.
kratka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 kwietnia 2017 16:44

Re: Jak reklamować firmę w internecie?

UNREAD_POSTprzez Tomek_swarzędski » środa 25 kwietnia 2018 12:26

Przede wszystkim przyda się odpowiednia pomoc. Np. nie wiem czy teraz wiecie, ale wszedł nowy algorytm Google, który zakłada, że mobile jest najważniejsze. Znalazłem artykuł z opinia FunkyMedia, a raczej jej właściela odnośnie tego, co sie teraz bedzie działo z pozycjonowaniem i reklamy: http://www.dzienniklodzki.pl/artykuly-sponsorowane/a/posiadasz-strone-www-sklep-ecommerce-sprawdz-jakie-zmiany-szykuje-google,13110478/
Ciekawy jestem waszej opinii o nim
Tomek_swarzędski
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 25 kwietnia 2018 12:15

Poprzednia strona

Powrót do Technologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron