Działka pod inwestycje

Ogłoszenia dotyczące zakupu rzeczy.

Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez Halina Ostrowska » wtorek 23 czerwca 2015 10:57

Szukam działki pod budowę hali na terenie województwa lubelskiego. Firma zajmuje się budową maszyn. Interesuje mnie okolica bliska drogi wylotowej na Warszawę. Dopiero badam rynek, dlatego proszę o jakiekolwiek komentarze w tej sprawie.
Halina Ostrowska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 10:53

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez edyta.roszczyk » wtorek 23 czerwca 2015 11:32

Pierwsze co mi przychodzi na myśl- Ryki- na granicy województwa przy drodze krajowej S17. Słyszałam że działki są tam w dobrych cenach.
edyta.roszczyk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 11:23

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez Halina Ostrowska » wtorek 23 czerwca 2015 13:28

Pani Edyto, czy może Pani powiedzieć coś więcej na temat Ryk? Powiem szczerze, że nie jest mi znana ta okolica.
Halina Ostrowska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 10:53

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez edyta.roszczyk » środa 24 czerwca 2015 11:50

Gmina Ryki to gmina miejsko-wiejska o liczbie ok 21 tys. mieszkańców. Zlokalizowana jest przy trasie S17 między Lublinem (65km) a Warszawą (100km). Jej gospodarka to zarówno rolnictwo jak i handel czy usługi. Ryki znajdują się w urokliwym rejonie pięciu stawów pośród lasów, łąk i pół z ekologicznymi uprawami.
edyta.roszczyk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 11:23

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez Halina Ostrowska » środa 24 czerwca 2015 13:21

Brzmi interesująco. A jak wygląda to od strony pozyskania nowych pracowników? Czy znalazłyby się osoby chętne do pracy? Oczywiście ze swojej strony proponowałabym konkurencyjne stawki. Dobra praca za uczciwe pieniądze.
Halina Ostrowska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 10:53

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez edyta.roszczyk » piątek 26 czerwca 2015 11:57

Z pracownikami na pewno nie będzie problemu, gmina liczy 21 231 mieszkańców. Znajdziesz i pracowników fizycznych i specjalistów- absolwentów lubelskich uczelni. Widzę, że na stronę http://invest.ryki.pl/ dodają nowe tereny inwestycyjne.
edyta.roszczyk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015 11:23

Re: Działka pod inwestycje

UNREAD_POSTprzez johnny » sobota 11 maja 2019 13:12

Witam, niedawno zakupilem działkę w Chełmiei chciałbym się zapytać czy znacie jakieś lokalne firmy, zajmujące się projektowaniem kanalizacji? Gdyż mam plany inwestycyjne. Finalnie działka ma zostać hotelem, ale od czegoś trzeba zacząć. Myślałem na razie o zaprojektowaniu linii koryt ściekowych. Swoją drogą to zareklamowało się u mnie parę firm i tutaj znalazłem jedną https://betonwaluszek.pl/korytka-sciekowe/ ale nie wiem co o nich sądzić Czy ktoś już z nimi działał byłbym wdzięczny za informacje. Czy ktoś się orientuje na ile wychodzą koszty takich kanalizacji? Z góry dziękuję za sugestie i pomoc. pozdrawiam.
johnny
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 maja 2019 13:06
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron