Tablet do internetu, gier i skype

Komputer, internet, GSM.

Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez Tryton » środa 05 listopada 2014 11:49

Budżet jaki mogę na to przeznaczyć to około 1200-1400 zł. Mam kilka typów, ale chciałbym wysłuchać waszych propozycji. Szukajcie czegoś najlepszego w tym przedziale cenowym.
Tryton
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez dejzer » środa 05 listopada 2014 14:15

Proponuję zastanowić się nad dwoma tabletami:
Sony Xperia Tablet Z
oraz Samsung Galaxy Note:
http://comperio.co/pl/tablety/sony-xper ... -2014.html - o tutaj dla ułatwienia jest porównanie parametrów
No trochę lepszy jest oczywiście Samsung Galaxy głównie z uwagi na o wiele lepszy procesor.
Za to sam wybrałbym chyba Sony. W tej cenie jest to obecnie jeden z najlepszych tabletów na rynku.
dejzer
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez chochoł » piątek 21 listopada 2014 15:41

Zdecydowanie polecam Samsunga. Nie wiem, czy Note, czy Tab 3 jest lepszy ale z pewnością któryś z nich.
chochoł
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 48
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2014 15:15

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez Vegeta1 » środa 03 grudnia 2014 13:19

Ostatnio kolega w jakimś fajnym abonamencie wziął Samsunga Tab4 z Orange, może warto tam spróbować zwłaszcza przed świętami :)
Vegeta1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 03 grudnia 2014 12:57

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez Derekk24 » piątek 12 grudnia 2014 13:51

Galaxy Tab4 można dostać za około 1000zł, nie wiem, czy jest sens bawić się w abonament...
Derekk24
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 grudnia 2014 15:36

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez green » poniedziałek 15 grudnia 2014 09:09

Przeglądałam ranking tabletówi rzeczywiście Samsung Galaxy Tab 4 jest wysoko oceniany.
Ostatnio edytowano czwartek 28 maja 2015 22:56 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na SPAM
green
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 02 kwietnia 2013 17:52

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez johnnorton » czwartek 28 maja 2015 12:26

Polecam któryś z modeli samsung Galaxy Tab III lub Acer Iconia one 8. Wiem że bardzo dobre modele ma firma htc.
johnnorton
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 28 maja 2015 12:07

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez matylda01 » poniedziałek 14 grudnia 2015 21:36

A tańsza od tych, które wymieniali Manta? Te opinie sa niezłe http://ggk.gildia.pl/art/blog/test-tablet-manta-duo-power-10-hd-mid1005-material-zbiorczy/ i ja bym chyba była za takim rozwiązaniem, bo po co przepłacać?
matylda01
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez wishek » wtorek 15 grudnia 2015 07:27

A ja polecam model Lenovo Yoga 2. Aktualnie jest to chyba jeden z najlepszych tabletów dostępny na rynku . Jest bardzo wygodny, oferuje w swojej cenie bardzo dobre parametry tak wiec na pewno powinniście być zadowoleni.jakiś czas temu go sobie kupowałem i był to bardzo dobry zakup ;) '

Akurat w RTV EURO AGD na Lwowskiej maja go w promocji. Tablet to koszt ok 1200 zł. Może nie jest to tak niewiele ale we wspomnianym Euro można kupić go sobie na raty tak wiec nie musi byc to dla Was absolutnie żadne obciązenie finansowe.

Pozdrawiam.
wishek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez toma001 » czwartek 14 kwietnia 2016 12:37

tez polecam Yoga 2 - tylko sie nie wkop w Yoga 3 - wiekszy numerek a gorsza parametry !!!!
toma001
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 14 kwietnia 2016 12:19

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez ewelina546 » niedziela 17 kwietnia 2016 15:16

Jakoś miałabym opory, żeby jednorazowo wydać tyle pieniędzy na zakup tabletu. Mniej mnie boli kupowanie takich przedmiotów z abonamentem. Raz, że i tak potrzebujesz do tego tabletu jakiegoś sensownego internetu, a dwa, możesz go dodatkowo ubezpieczyć. Trochę strach chodzić z tak cennym sprzętem bez żadnego zabezpieczenia. Pamiętaj tylko, żeby rozsądnie wybrać operatora. Niestety większość z nich stosuje tak zwane zwyżki abonamentu. To dodatkowe opłaty za niespełnienie określonych warunków. Może to być opłata za brak elektronicznej faktury czy tez dodatkowa opłata naliczana za nieterminowo opłaconą fakturę. Dlatego przeniosłam się do TMobile. To obecnie jedyny operator, który zrezygnował z większości zwyżek. Mają tylko kilka złotych za brak zgody marketingowej, ale to i tak dużo mniej niż potrafią doliczyć inni operatorzy.
ewelina546
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014 10:22

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez niger29 » czwartek 28 kwietnia 2016 21:33

Zdecydowanie Galaxy Tab III mogę polecić bo sam używam już jakiś czas i nie mam z nim problemów
niger29
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 28 kwietnia 2016 21:16

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez Minetal » wtorek 12 lipca 2016 11:56

Lenovo A500 też są fajne i tanie
Minetal
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2016 11:50

Re: Tablet do internetu, gier i skype

UNREAD_POSTprzez IwonkaP » sobota 10 grudnia 2016 12:52

Najlepiej idź do sprawdzonego sklepu RTV Euro AGD. Doradzą Ci, co można kupić w tej cenie. Widełki masz dość wysokie, więc wybór będzie duży. Sprzedawcy znają się na parametrach i na pewno doradzą coś sensownego. thumbright=+
IwonkaP
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 25 listopada 2016 23:15


Powrót do Technologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron