Szukanie miłości w internecie czyli portale społecznościowe

Szukasz dawnych znajomych? Chcesz poznać nowe osoby? Mieszkałeś kiedyś w Chełmie? Jeśli tak to dział dla Ciebie!

Szukanie miłości w internecie czyli portale społecznościowe

UNREAD_POSTprzez Nowy » niedziela 26 września 2010 15:25

Witam. Doskonale zdaje sobie sprawe że wiele osób swojej drugiej połówki szuka w sieci bo albo nie ma na to czasu w realu albo poprostu przyczyną jest brak odwagi. Problem jednak jest taki że nie ma jakiegoś normalnego i przede wszystkim bezpłątnego portalu na ten temat. Wiele ludzi ma swoje konta na portalach społecznościowych głównie ze względu na to że chcieli by w koncu kogos poznac. Ale wielu ludzi ma je z innych powodów i w ten sposób nic z tego nie wychodzi badz szukanie jest żmudne i zniechęcające a przecież wystarczyła by tylko opcja tylu WOLY/WOLNA SZUKAM/NIE SZUKAM czy cos w tym stylu i wielu ludziom rozwiazalo by to problem. Nie widziałem niczego takiego na żadnym portalu a te typowo do "miłosne" sa płatne i mało kto z nich korzysta. Chciał bym wiedzieć co myślicie o moim pomyśle. A może znacie jakieś ciekawe portale którymi mogli byście się podzielić z innymi i może to komuś akurat pomoże poznać drugą połówke pomarańczy ;)
Nowy
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 26 września 2010 14:47

Re: Szukanie miłości w internecie czyli portale społeczności

UNREAD_POSTprzez Przedostatni » wtorek 08 października 2013 10:39

Stary ja osobiście nawet w akcie desperacji nie szukał bym drugiej połówki przez internet, jestem staromodny raczej. Poza tym wg mnie żeby kogoś poznać trzeba z nim rozmawiać na żywo bo internet to wybieg pozorantek/ów. Jestem sam, doskwiera mi samotność ale nie chwycę się brzytwy podpierając się do tych spraw internetem. Ale to tylko moje zdanie, może się nie znam.
Przedostatni
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 08 października 2013 10:33

Re: Szukanie miłości w internecie czyli portale społeczności

UNREAD_POSTprzez malik » poniedziałek 02 lutego 2015 09:27

Czemu? Czasami siędzą tam naprawdę fajne dziewczyny .Faceci również. Często człowiek jest zapracowany, znajomi ze studiów porozjeżdżali się na świecie i po prostu nie ma okazji poznać nikogo konkretnego w realu. Wtedy takie portale randkowe nie okazują sie takim złym pomysłem.
Tutaj nawet jest artykuł:
http://www.bezpiecznyromans.pl/poradnik ... ns-milosc/
ludzie którzy tam siedzą dzielą sie na tych, którzy szukają romansu i na tych, którzy szukają miłości.
Warto jest zrobić sobie pewne rozrożnienie.
malik
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 44
Dołączył(a): piątek 26 lipca 2013 21:14


Powrót do Kontakt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron