Strona 1 z 1

Trening z sandbagiem- Ring Sport

UNREAD_POSTNapisane: środa 13 kwietnia 2016 12:01
przez Rrng Sport
Chcesz mieć doskonałą sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy, ale nie masz czasu chodzić na siłownie lub po prostu nie lubisz tłumów. Trening z sandbagiem możesz wykonać wszędzie, jest to doskonałe rozwiązanie również podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jedyne czego potrzebujesz to wytrzymały worek i dostęp do dużej ilości piasku :) Sprawdźmy jak działa.

Na początek, czym w ogóle jest sandbag?

Już pędzę z wyjaśnieniem sandbag, jest to nic innego jak wytrzymały worek wypełniony dużą ilością piasku. Ty decydujesz ile kilogramów ma się w nim znaleźć. Obciążenie tego worka dostosowujesz do swoich potrzeb, siły i wagi swojego ciała. Sandbad to torba do ćwiczeń, która umożliwi w krótkim czasie wyrzeźbienie odpowiedniej sylwetki, a także wzmocni mięśnie. Co ważne ten worek możesz zabrać ze sobą wszędzie, wypełnić go piaskiem, żwirem i ćwiczyć na świeżym powietrzu. Sandbagi firmy Ring posiadają 4 pokrowce, które pozwalają na wypełnienie go piaskiem o wadze od jednego kilograma do nawet 35 kilogramów.

Dlaczego sandbag jest dobry do ćwiczeń? Co go wyróżnia?

Podczas treningu z workiem wypełnionym piaskiem efekty ćwiczeń są widocznie zdecydowanie szybciej niż podczas treningu z np. hantlami. Dlaczego? To wszystko zasługa… Piasku! Wnętrze worka jest w ciągłym ruchu podczas ćwiczeń, piasek przesypuje się, co sprawia że sandbag nie ma środka ciężkości w jednym miejscu. Podczas treningu z workiem z piaskiem ruch musi odbywać się na wielu płaszczyznach, a mięśnie muszą wówczas współpracować ze sobą. Żeby utrzymać worek w odpowiedniej pozycji nasze mięśnie muszą wykonać jeszcze większą pracę.

Re: Trening z sandbagiem- Ring Sport

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 27 marca 2017 20:39
przez danieltodd1
Get this link - http://erectionmax.eu/penirium-pastillas-para-aumentar-la-masculinidad-funcionan/ :)

Re: Trening z sandbagiem- Ring Sport

UNREAD_POSTNapisane: piątek 09 czerwca 2017 11:33
przez mattglitt
Sprawdż tu - http://tradzikstop.pl. Super jest :)