Siłownia a odżywki

Chełm na sportowo O sporcie i rekreacji w mieście.

Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez adik356 » wtorek 18 listopada 2014 21:10

Witam. Jaki jest wasz stosunek do stosowania wszelkiego rodzaju odżywek? Większość ćwiczących facetów wspomaga się dodatkowo różnymi anabolikami, by zwiększyć efekt swoich treningów... Ostatnio trafiłem na stronkę i-opinia. pl/ i tak się zastanawiam czy to naprawdę działa. Wiele osób zachwala sobie tą odżywkę więc może efekty faktycznie są widoczne... Macie jakieś doświadczenia z tego typu produktami?
Ostatnio edytowano wtorek 13 stycznia 2015 17:37 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie wskazuje na SPAM
adik356
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez Picasaa » środa 10 grudnia 2014 10:32

Jakoś nie ufam odżywkom. Wolę normalnie sobie poćwiczyć i kiedy chce to mogę sobie wypić piwko do meczu. Ogólnie żeby je brać to trzeba trochę uważać na siebie :) chodzi mi o dietę :)
Picasaa
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa 10 grudnia 2014 10:25

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez Qnc22 » piątek 09 stycznia 2015 10:04

Też nie jestem zwolenniczką takich własnie używek. Przecież ciężką pracą i dobrą dietą można osiągnąć na prawdę bardzo dobre efekty :)
Qnc22
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 09 stycznia 2015 09:59

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez JurekKowalik » piątek 09 stycznia 2015 12:24

A ja się skusiłem na ten środek probolan 50 i spisuje się doskonale, przyrost masy widać, oczywiście dodatkowo siłka itd.
Ostatnio edytowano wtorek 13 stycznia 2015 17:38 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie wskazuje na SPAM
JurekKowalik
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez inoxich » wtorek 03 lutego 2015 13:09

Ja spożywam tylko aminokwasy, całej reszty nie tykam.
inoxich
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 03 lutego 2015 13:05

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez olszewska » poniedziałek 09 lutego 2015 20:58

Mnie zależy na odchudzaniu, więc ja spożywam. Mam takie genryki drogich leków na odchudzanie, które zmniejszają mi apetyt i przyspieszają przemianę materii.
Ostatnio edytowano środa 25 lutego 2015 22:02 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie wskazuje na SPAM
olszewska
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek 18 sierpnia 2014 18:31

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez januszpogorzelski0 » środa 25 lutego 2015 11:46

Ja nigdy nie biorę odżywek, bo podobno mogą również zaszkodzic zdrowiu.
januszpogorzelski0
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 09 stycznia 2015 11:19

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez excitre » czwartek 26 marca 2015 21:38

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich odzywek. Mozna miec fajne cialo, bez siegania po "wspomagacze" i niszczenia sobie zdrowia
excitre
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 23 marca 2015 20:22

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez Kitaros » środa 05 października 2016 10:13

Kreatyne sobie można kupić ja tam jestem za tym żeby sobie odżywkę jakaś kupić a nie męczyć się ze swoim organizmem
Kitaros
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 27 września 2016 08:26

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez miketodson255 » poniedziałek 24 kwietnia 2017 10:53

Czytaj o odżywkach - http://toptabletky.eu/penirium-tablety-na-zvyseni-muzskosti-maji-ucinek/
miketodson255
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 24 kwietnia 2017 10:34

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez patryk00 » wtorek 05 czerwca 2018 10:51

Same odżywki nic Ci nie dadzą, najlepsze efekty daje solidny trening + odżywki i suplementy + dieta. Ja trenowałem rok sam i nie widziałem jakiś spektakularnych efektów. W końcu na stronie na której zamawiam odżywki trafiłem na https://fitmuscle.pl/dieta-i-trening/330-pakiet-treningowy.html to świetny pakiet teningowy, odezwij się do nich a dobiorą Ci ćwiczenia pod Ciebie na Twoje partie ciała na których Ci zależy do tego dobiorą suplementy, to prawdziwi profesjonaliści, jestem w końcu zadowolony z wylewanych potów bo widzę efekty, niby wiedziałęm wszytsko w teorii ale ktoś kto się tym zajmuje zawodowo potrafi lepiej doradzić i pokierować
patryk00
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 59
Dołączył(a): czwartek 30 czerwca 2016 08:25

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez adelgaza » środa 30 stycznia 2019 13:07

Idealnie, musisz łączyć suplementy, sport, odpowiednią dietę i dobry sen.
adelgaza
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2019 12:53

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez kedmicrow » wtorek 17 marca 2020 21:05

Poza dopiętą dietą i dobrym planem treningowych, które są podstawą w tym wszystkim, suplementy jak najbardziej. Sam stosuje dosyć sporo, bo kreatyne - nie trzeba przedstawiać, białko, omega 3, d3k2, cytruline itd. Ostatnio z polecenia zacząłem stosować kannabidiol https://purehemp.pl/baza-wiedzy/kannabidiol-cbd/, jakby ktoś chciał poczytać więcej, nie będę sie rozpisywał, ale po paru dniach stosowania widzę, że dobrze się sprawdza. Mniejsze zakwasy, szybsza regeneracja, lepsza jakość snu.
kedmicrow
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 17 listopada 2018 12:10

Re: Siłownia a odżywki

UNREAD_POSTprzez BigZbik » piątek 30 lipca 2021 22:54

Ogólnie odżywki są spoko. Ale tylko niektóre, jak białko czy kreatyna. Większość jest zrobiona tylko po to żeby wydawać kasę :D.
Ja natomiast polecę najważniejszą "odżywkę" - wodę! Najczęściej pomijany temat... A warto pić dobrą wodę, najlepiej wodorowaną http://normotech.pl/maszyna-do-wody-redox/
BigZbik
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek 30 grudnia 2016 21:56


Powrót do Sport rekreacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron