Która pizzeria w Chełmie

Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Chełmie, gdzie można ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi?. Podziel się wrażeniami

Ranking

UNREAD_POSTprzez papla » wtorek 10 lutego 2009 23:30

Moj ranking:
1. HALLO PIZZA
2. PALERMO
3. PALERMO
4. STRZECHA U WOJCIECHA
5. DA GRASSO
i reszta...
papla
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Gość » poniedziałek 09 marca 2009 16:32

miś_pushapek napisał(a): najlepsza pizza jest z mojego prodiża :shock:

oto wypowiedz "smakosza"...

ja mam dwie ulubione: Telepizza - wiadomo, markaogólnopolska oraz Halopizza - na chełmskim rynku najlepsza (bo lubię pizzę na grubym cieście)
Pozdrawiam wszystkich - tych od prodiża też ;)
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez szczygiel » poniedziałek 25 maja 2009 11:29

strzecha jak cos spoko pizza tele jakies nawet promocje maja fajne a kozak to lipa ostatnio bralem to jakas nie dopieczona byla zal juz nie chodze
szczygiel
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Rafalek » piątek 29 maja 2009 21:06

Powiem tak że wszystkie opisy z hallo są pisane przez właściciela aż bije po oczach proponuje domowe rewelacje: mąka, woda, drożdże,oliwa z oliwek .
ser i wolna amerykanka.
Rafalek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez gosiaczek » środa 19 sierpnia 2009 07:54

Polecam pizze w Da Grasso bardzo dobra i duza:) do tego sosy gratis, jest na prawdę pyszna. Drugie miejsce to Strzecha u Wojciecha, nie jest moze wielkich rozmiarow,ale jest mieciutka i w polączeniu z sosami- obowiązkowo czosnkowy, bardzo pyszna.W Odlocie tez jest bardzo dobra i nie droga;)polecam i pozdrawiam wszystkich Smakoszy PIZZY :lol: :D :wink:
gosiaczek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez jaa » wtorek 27 października 2009 08:23

ja polecam pub przystan robią dobre pizze w dobrych i tanich cenach
jaa
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez kolo » sobota 19 grudnia 2009 18:43

Zawiodłem się na hallopizza :evil:

Sprzedałem dzisiaj oponki zimowe i postanowiłem uczcić transakcję. Zamówiłem dwie duże pizzy. Czekałem półtorej godziny na dostawę :shock: :shock: półtorej godziny i co przyjeżdża gość z jedną pizzą i dwoma sosami. Wali gały że może zostawił w aucie drugą. MASAKRA nie ma go następne półtorej godzinny i przywozi drugą już zimną że ser twardy. W mikrofali ją odgrzewałem. :oops: :oops: :oops:
Pytam gdzie są gratisowe napoje :?: Na stronie pisze jak wół że do każdej pizzy 45 cm gratis napój.
Nic nie dostałem, :cry: długo czekałem, pizza zimna oj cienko
Zawiodłem się
kolo
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » sobota 19 grudnia 2009 21:53

kolo niewiem kto ci przywiózł tę pizze ale jest dwóch "świeżaków" w halopizza jako kierowca. ja miałem też takie początki ale jakoś udało mi się to szybko opanować więc może troche wyrozumiałości i do tego nie zapomnijmy że mamy jeszcze niezbyt sprzyjające warunki na drogach. jak coś to zadzwoń do pizzernii dzisiaj lub jutro i powiedz jaka sytuacja tylko jeszcze dodaj jak wyglądał kierowca, który zrobił cię w trąbkę.

pozdro krystek_405 - były dostawca pizzy
krystek_405
Moderator
Moderator

UNREAD_POSTprzez kolo » sobota 19 grudnia 2009 23:06

Tak naprawdę to wina chyba rozkłada się połowicznie bo i Pani w pizzerii nie orientowała się czy pizza wyjechała.
krystek_405 napisał(a): jest dwóch "świeżaków"

owszem może i mało ma doświadczenia bo rzeczywiście młodzieniec to był i wyglądał na zakręconego.
Ale jak na jednej pizzy przynosi 4 sosy i w garści trzyma paragon na dwie pizzy, a ja pytam się gdzie jest druga to gość robi takie :shock: to albo go tak dojechali że już mu wszystko jedno, albo nie ma drygu do roboty. Twierdzi że może ma ją w aucie ale nie jest pewien. no sorry.

Ale druga strona medalu to że dzwoniłem drugi raz do pizzerii i Pani nie wiedziała czy pizza już wyjechała, nawet utwierdzała mnie w przekonaniu że już pakują. I dosłownie za 10 min zapukał do mnie więc już jechała jak dzwoniłem.
Owszem rozumiem że zima w Chełmie ale zamówienie złożyłem zaraz po 15tej 1-pizza dojechała o 16.40 a druga zaraz po 18.00
Może mi się trafiło na szczyt zamówień, surowiec ją dowoził, dzisiaj sobota to korków niema, nie wiem tak tłumaczę sobie.

Ale na stronie była jasno napisana PROMOCJA że do każdej 45-tki napój gratis to dostawca powinien orientować się w takich sprawach, chyba że chciał sobie dorobić :wink: na klientach.

krystek_405 napisał(a): jak coś to zadzwoń do pizzernii dzisiaj lub jutro i powiedz jaka sytuacja

nie będę się upominał daruję sobie.

Tak naprawdę napisałem na forum bo w domu miałem piekło, dzieciaki czekały na pizze i suszyły mi głowę kiedy przywiozą i kiedy przywiozą i
co za napój będzie. Powiedziałem że kiedyś to litrową pepsi dokładali.
Jak ktoś zechce zamówić dla dzieciaków to niech to zrobi cichaczem będzie większa frajda i spokój w domu. Ja miałem ubaw jak siedziały w oknie i czekały głodne.
kolo
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący

UNREAD_POSTprzez agens91 » poniedziałek 28 grudnia 2009 19:34

Ja tam strzeche poelcam:)
agens91
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący

UNREAD_POSTprzez prawda o pizzach » poniedziałek 22 listopada 2010 16:25

Witam! Kozak teraz robi strasznie nie dobre pizze! Kiedys byl w tym naprawde dobry a teraz nie te czasy i stawia na szybkosc a nie na jakosc...... Ciasto glownie za slone i spalone.. Bleeeee! W/g najgorsze pizze w kolejnosci: kozak, corleone, biesiadowo..... a reszta jakos przejdzie przez przelyk i prosto w szambo..... Pozdro
prawda o pizzach
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez McKenzie » poniedziałek 22 listopada 2010 16:29

McKenzie to najprawdopodobniej najlepsza pizza w woj. lubelskim... Szczerze polecam! Jedyna ich wada- nie maja wywozu!!!!! Moglbym ja codziennie jesc... Taka pyszna i dobre sosy!McKenzie zrobcie wywoz to bede u Was zamawial! Pozdrawiam smakoszy!
McKenzie
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Michalina » czwartek 23 grudnia 2010 14:16

Moim zdaniem Pizza Palermo to najlepsza w Chełmie.
Michalina
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez therioss » piątek 31 grudnia 2010 17:13

Żadna.
Sylwester, siedzę z dziewczyną, jesteśmy głodni. Dzwonię, a każda pizzeria zamknięta jakby to był drugi dzień swiąt bożego narodzenia. Innymi słowy: chełm to nędza, jeśli chodzi o obsługę klienta.
therioss
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » piątek 31 grudnia 2010 19:56

therioss to że ty masz wolne to nie znaczy że INNI mają pracować gdyż TEŻ CHCĄ SIĘ ZABAWIĆ. na następny raz nie myśl tylko o sobie.
krystek_405
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puby, kluby, restauracje