Która pizzeria w Chełmie

Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Chełmie, gdzie można ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi?. Podziel się wrażeniami

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez vonre » sobota 08 stycznia 2011 15:44

Halo Pizzę bym polecił, w sumie to nawet polecam, ale często mają przypalony spód i śmierdzący olejem. Ogólnie dobra pizza z serami i dobre "ładne halo", bardzo dobre sosy, choć raz mi się trafił pikantny zamiast łagodnego, ale i tak był dobry ;-) Zamówienie na telefon bezproblemowe, a opcja "Ładne halo" jest świetna. Warto dorzucić te parę zł i mieć na cieście dokładnie to, czego się chce. Aha, duża pizza starcza na 4 osoby bez przejedzenia, średnią jadłem dwa dni odgrzewając w kuchence - bardzo sycąca.
vonre
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota 08 stycznia 2011 15:41

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Elka » poniedziałek 04 kwietnia 2011 14:07

PALERMO - zdecydowanbie najlepsza pizzeria w Chełmie. Przedewszystkim bardzo wysoka jakość produktów, super pizza. Gdy chcieliśmy wziąść podwójny ser Pani powiedziała ze szkoda pieniedzy gdyż oni dają duzo sera i wogóle składników - nie żałują. I tak też było, do tego składniki bardzo duze kawałki miały :)). Polecam jak najbardziej
Elka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez vonre » sobota 09 kwietnia 2011 15:07

Problem z pizzą w Polsce jest taki, że najgorszym jej elementem nie bywa ciasto a ser. W ogóle ciężko trafić dobry, podsuszony ser, większość ma prawie 30% tłuszczu (?!) i ciekaw jestem co powiecie o serach dawanych do pizzy w chełmskich pizzeriach.

A co sądzicie o pizzerii w Chrobrym? Swego czasu byłem tam ze znajomymi i muszę przyznać, że było fatalnie: pizza się przypaliła i śmierdziało jak w wędzarni, zero wentylacji, potem ciuchy prześmierdnięte... W tym czasie jakiś menedżer wchodził na stół, przy którym siedziała klientka, żeby cośtam pomajstrować przy telewizji, no dziwne to trochę...
Widać było, że kuchciki się uwijali a mimo to czekaliśmy godzinę na podanie pizzy. To już na zamówienie z dowozem bywa 2x krócej...
vonre
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota 08 stycznia 2011 15:41

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez CapaciousCore » niedziela 10 lipca 2011 04:25

Kiedys czytalem obszerny artykul odnosnie sera w pizzach wlasnie i sie nie dziwie. O ile to w ogole mozna nazwac serem no ale... Ludzie chyba nie maja zludzen kiedy zamawiaja co beda jedli.

Mis
Dawno temu jadlem z tego lokalu placka i nigdy wiecej tego nie zrobie. Przegieli z maka stanowczo i byla niedopieczona. No ale jak sie leci na ilosc, a nie jakosc to tak jest.
Gesia Szyja
Mieli dobre placki do czasu az cos sie w kuchni zmienilo. Zmiana personelu? Decyzja wlasciciela? Nie wiem... Czuc bylo inny olej. Pamietam, ze po sosach z tej pizzeri zawsze mialem zgage.
Biesiadowo
Wiekszego przekretu nie widzialem jeszcze. Kilka razy ze znajomymi zamawialismy z tego lokalu i zazwyczaj dowoz trwal wiecznosc. Chyba +1,5h-2h to stanowczo za duzo? Fakt, faktem, ze jedna duza moze sie najesc 4 osoby spokojnie no ale jakosc skladnikow fatalna moim zdaniem. Ponadto raz ze znajomym wpadlismy do lokalu i pytamy czy idzie jeszcze zamowic. Z 30 minut bylo do zamkniecia lokalu. Kolo robil jeszcze jakies placki ale nie przyja juz zamowienia. Jak otwierali lokal to pamietam, ze byly raptem 2 piwa do wyboru - smiech na sali.
Francesca
Raz jadlem i zlego slowa powiedziec nie moge. Specyficzny posmak ciasta i skladniki byly w miare.
Kozak
Dawno dawno temu robili swietne pizze ale ostatnio zeszli na psy. Ida na ilosc, nie na jakosc. Za taka cene oczekuje sie, ze bedzie dobra no ale...
Da Grasso
Placki w miare (50/50). Zalezy od dnia kiedy sie zamowi. Dwa razy zdarzalo sie twarde ciasto, gumiaste. Na duzy plus maja sosy.
McKenzie
Faktycznie dobra niestety nie maja dowozu. Niefrasobliwa obsluga. Czekanie 40 minut na malutka przekaske to przegiecie moim zdaniem.
Telepizza
Jakosciowo cienka jak na masowke przystalo. Czasami wygladala i smakowala jakby byla robiona w mikrofali.
Hallo Pizza
Kiedys zamowilem kolo 19 i bylem zdziwiony bo po ~15 minutach gosc zapukal. Pytam sie jakim cudem tak szybko to mi pan powiedzial, ze zamowien nie bylo. Smakowo dobre ciasto i nie oszczedzaja zazwyczaj na skladnikach jednak czasami sie zdarza, ze ciasto jest przypalone na spodzie. Sos czosnkowy bardzo dobry moim zdaniem natomiast lagodny albo ostry to totalna porazka. W pierwszym przypadku zwykly keczup, a w drugim keczup zmieszany nie wiadomo z czym... Czasami nieogarnieta osoba obierajaca telefony no ale trzeba miec wyrozumialosc, prawda? Jedno mnie denerwuje mocno. Mianowicie ten marketing sms'owy, ktory prowadza.

Czy sie komus podoba czy nie to prawda jest to, ze najlepsza bedzie taka, ktora wlasnorecznie zrobimy bo bedziemy mniej wiecej wiedziec co wkladamy do srodka.
Avatar użytkownika
CapaciousCore
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 10 lipca 2011 03:47

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez ramciachciach » wtorek 19 lipca 2011 17:54

Zdecydowanie najlepszą pizzę serwują w Halo Pizzy. Cenowo może nie jest z tych tańszych, lecz jak to już ktoś wyżej napisał - na składnikach nie oszczędzają.
ramciachciach
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 19 lipca 2011 17:47

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez żaneta » środa 21 marca 2012 12:10

telepizza strasznie się popsuła nie polecam w żadnym razie, bardzo dobra jest w da grasso
żaneta
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Mała » poniedziałek 03 grudnia 2012 09:47

Czy ktos posiada przepis na pizze ze strzechy u wojciecha?
Mała
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez nowakkk » poniedziałek 30 grudnia 2013 18:16

Dobrze wiedzieć.
nowakkk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 30 grudnia 2013 15:30

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » środa 08 stycznia 2014 13:49

Odświeżam kotleta. :D


Halo sprawdziłem. Ciasto było twarde jak podeszwa, spieczone. Sosy rozwodnione. Na plus świadczy fakt szybkiej dostawy. Ale coś za coś. :)


Którą pizzerię polecacie i dlaczego?
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 21 lutego 2010 17:22

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez wandada » wtorek 21 stycznia 2014 10:25

Polecam Telepizza. :D
wandada
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 20 stycznia 2014 12:37

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » środa 22 stycznia 2014 20:59

Ale dlaczego? Co Ciebie urzekło w tej pizzy?


Jeśli ktoś coś poleca, to niech napisze dlaczego.
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 21 lutego 2010 17:22

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez blondi1 » czwartek 23 stycznia 2014 13:27

Dokładnie zgadzam się z Tobą.
blondi1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 22 stycznia 2014 16:12

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Marcy » poniedziałek 27 stycznia 2014 11:27

Mi najbardziej smakuje w Kozaku. Dobre mają też w Tele Pizza. Ale dobre tam są tylko pizze bo kebaby czy inne rzeczy mi nie smakują. W Chełmie mamy dużo pizzeri i od czasu do czasu niektóre emitują kody rabatowe. Można je znaleźć m. in. na firmy.net
Jeżeli posiadacie smartfona to zainstalujcie sobie firmy.net/aplikacja.html - można tam znaleźć wszystkie chełmskie pizzerie oraz od czasu do czasu skorzystać z kuponu rabatowego (obniżającego koszta pizzy).
Ostatnio edytowano wtorek 28 stycznia 2014 21:50 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poście wskazuje na SPAM
Marcy
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez wito1 » sobota 01 lutego 2014 19:09

dobrze wiedzieć. :D :D
wito1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 01 lutego 2014 12:26

Re: Która pizzeria w Chełmie

UNREAD_POSTprzez mzkowa » sobota 12 kwietnia 2014 12:25

ja uwielbiam palermo, ale lubie sama robic pizze i wtedy moge sobie nalozyć dużo skladników i jest najlepiej ;) polecam wlasna inwencje tworcza w kuchni :)
mzkowa
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 11 kwietnia 2014 08:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puby, kluby, restauracje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron