znaleziono młodego kotka

Pupile jakie kochamy

znaleziono młodego kotka

UNREAD_POSTprzez chelm_stokrotka » niedziela 19 lutego 2017 09:02

Znaleziono młodego kotka :cry: w piwnicy na Połanieckiej 21. Kotek jest dokarmiany. Kotek ma obrożę od pcheł. Został podrzucony do piwnicy albo zgubił się. Miał wcześniej właściciela. Pilnie prosimy właściela o kontakt z Nami i odbiór kota albo nowego własciela dla tego kotka. Kotek potrzebuje domu, który miał wcześniej. tel.:881730985
chelm_stokrotka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 lutego 2017 08:59

Re: znaleziono młodego kotka

UNREAD_POSTprzez olaf3343 » sobota 28 lipca 2018 09:40

To jak się znalazło kotka to trzeba oddać go właścicielowi według mnie.
olaf3343
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 28 lipca 2018 09:38

Re: znaleziono młodego kotka

UNREAD_POSTprzez wielgus » czwartek 25 lipca 2019 12:27

Ja dwa tygodnie temu znalazłam kotka. Ktoś go porzucił. Na szczęście trafił on w dobre ręce. Nie obyło sie też bez pomocy internetu.
Dodałam darmowe ogłoszenie na http://www.bielszczak.pl
Wymagało to dużo trudu i zaangażowania, ale wszystko dobrze się skończyło.
Ta Pani już miała jednego kota i psa. I początki tej zwierzęcej znajomości były trudne. Jednak z tego co wiem, zwierzeta już się do siebie przyzwyczaiły. :)
wielgus
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2019 14:26

Re: znaleziono młodego kotka

UNREAD_POSTprzez Lily » czwartek 27 lutego 2020 16:28

Ja też przygarnęłam kotkę i to z pchłami, nie wiem jak sobie z tymi pasożytami poradzić. Polecicie coś skutecznego żeby zadziałało? Już sama nie wiem jak się ich pozbyć. Wprawdzie tu znalazłam pewne zalecenia https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pasozyty-zewnetrzne/pchly/ ale i tak chciałabym poznać wasze metody. Kotka strasznie się drapie i boję się żeby nie wyszły z tego jakieś przykre konsekwencje.
Lily
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 25 sierpnia 2018 19:02


Powrót do Zwierzęta - nasi przyjaciele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron