Rejowiecka bez lewoskrętów

Szeroko pojęta motoryzacja w Chełmie. Kluby Spoty. Wiadomości o budowie dróg, utrudnienia na drogach, remonty , objazdy, niebezpieczne miejsca skrzyżowania, drogi, wypadki, fotoradary,

Moderator: krystek_405

Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez Rooni » wtorek 05 kwietnia 2011 10:24

Rejowiecka bez lewoskrętów.
Pojawiła się propozycja by na Rejowieckiej w Chełmie zmienić oznakowanie ruchu by wyeliminować lewoskręt.

Ja jestem ZA sam mało nie zginąłem w wypadku jadąc maluchem od dorohuska do świateł na szpitalnej kiedy to ktoś chciał skręcić w Judyma i stał przy osi jezdni by mnie przepuścić i jak ktoś przydzwonił mu w d..pe to gość mi na czołówkę wyskoczył i sekundy uratowały przed zderzeniem.

Jak sądzicie o takim pomyśle czy to ma rację bycia?
myślę że przejechanie do ronda i nawrotka by wjechać do ul wygon to nie jest jakimś większym problemem.
Rooni
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez Gość » piątek 08 kwietnia 2011 20:16

Mają RACJE jestem ZA.
na Rejowieckiej zawsze było niebezpiecznie.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez szakal » środa 04 stycznia 2012 22:31

Rejowiecka może będzie porządnie remontowana.
Bo jak nie to Proszę o postawienie na wjeździe do Chełma i wyjeździe z Chełma znaku
Obrazek
Jest katastrofalnie.
Avatar użytkownika
szakal
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek 14 listopada 2008 08:08

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » czwartek 05 stycznia 2012 14:41

Hmm, z przykrością to mówię, ale jestem za. Zgadzam się z Szakalem. Najpierw "tiry" jeździły tylko prawymi pasami, ale teraz zaczynają powoli rozwalać lewe. Coraz więcej widzę zestawów na lewym pasie.
Ktoś wie dlaczego?
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 21 lutego 2010 17:22

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » poniedziałek 09 stycznia 2012 20:53

prawdę mówicie tylko może jeszcze lepiej jak powstała by W KOŃCU obwodnica naszego pięknego miasta to i problem by zniknął???
krystek_405
Moderator
Moderator
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009 11:02
Lokalizacja: Chełm

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez Rejowiecka » wtorek 17 stycznia 2012 19:42

A może czas na konkretny protest w sprawie remontu Rejowieckiej?
Na wiosnę jak to rozmarznie to będzie ser. Jeżeli Chełmskie władze nie dadzą rady wywalczyć na remont. To my mieszkańcy Chełma weżniemy sprawy w swoje ręce i przeprowadzimy protest.
Zaprosimy telewizję radio i pokażemy jak wygląda przelotówka przez Chełm w kierunku granicy państwa.
Już niedługo EURO 2012, w tym kierunku na Kijów będzie jechało dużo ludzi, to jest szansa dla naszego miasta.
Jak myślicie czy to ma szanse?
Rejowiecka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » środa 18 stycznia 2012 20:53

szanse zawsze jakieś są tylko pytanie ile osób zechce się pojawić i wziąć udział w takim proteście??? pamiętam że kiedyś miała być akcja na orlenie żeby obniżyli ceny paliw i każdy miał tankować za 20 zł i płacić "ciężką walutą" i wyszło na to że pojawiło się kil;ku kumpli, którzy przyjechali zobaczyć jak to będzie wyglądać. Ja jestem za tylko najpierw trzeba ustalić termin i DOBRZE to rozgłośnić bo skończy się na panewkach.
krystek_405
Moderator
Moderator
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009 11:02
Lokalizacja: Chełm

Re: Rejowiecka bez lewoskrętów

UNREAD_POSTprzez Rejowiecka » środa 18 stycznia 2012 21:29

Dzisiaj była taka akcja protestacyjna w sprawie likwidacji szkoły w Chełmie.
A dowiedziałem się z radia rmfm. Można można i powiem że powiedzieli o utrudnieniach w ruchu drogowym
Ja myślę że jest szansa i to duża by się powiodło. Władze Chełma też są zainteresowane o nagłośnieniu problemu. Nie ma co tracić czasu tylko zastanowić się kiedy.
Rejowiecka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Motoryzacja Chełmska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron