[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Chełm • Zobacz wątek - Stan ulic w Chełmie.

Stan ulic w Chełmie.

Szeroko pojęta motoryzacja w Chełmie. Kluby Spoty. Wiadomości o budowie dróg, utrudnienia na drogach, remonty , objazdy, niebezpieczne miejsca skrzyżowania, drogi, wypadki, fotoradary,

Moderator: krystek_405

Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez piotr.w4 » wtorek 08 grudnia 2009 12:52

Czy ktoś z Was jechał ulicą Budowlaną w Chełmie? Jak dla mnie to ona powinna nazywać się co najwyżej bagienną, bo nawet na budowie nie ma tak kiepskich dróg. Widocznie władze Chełma chcą zafundować mieszkańcom tani tor przeszkód. Zapraszam Automobil Klub Chełmski oraz wszystkich entuzjastów sportów motorowych, którzy szukają wyzwań w pokonywaniu trudnego terenu samochodem osobowym do odwiedzenia tej starej Chełmskiej ulicy. Wrażenia i uszkodzenie zawieszenia gwarantowane, jedziesz na własną odpowiedzialność.
piotr.w4
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 08 grudnia 2009 08:04

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez dobry! » wtorek 26 stycznia 2010 00:45

Niestety większość ulic w Chełmie jest w fatalnym stanie :?
dobry!
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Gość » wtorek 26 stycznia 2010 08:07

MASAKRA w Chełmie
Najgorzej jest chyba z studzienkami. Takie ostre zapadliny że można koło urwać. MASAKRA jeździ się jak na torze przeszkód. Ludzie wygląda to jak by pijany jeździł. Omijamy te doły ale jak trafi się to jak walnie to aż jęknie.

A co będzie na wiosnę?
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Gość » czwartek 28 stycznia 2010 19:21

Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » piątek 26 lutego 2010 13:22

A Rampa Brzeska jak była dziurawa, to i nadal taka pozostanie...
Kaamilek...
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009 21:44

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Gość » piątek 26 lutego 2010 18:33

Masakra wieczorem to 20 na godzinę bo takie wyrwy w Chełmie
Chyba tak źle to nie było w Chełmie. Najgorzej jak dziura pod wodą to tak pie.....nie że k..wy się same pchają na język. Drogowcy to szanują swoją pracę.
Zróbmy ranking najgorszej ulicy w Chełmie.
Stawiam na Kolejową. :mrgreen:
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » sobota 27 lutego 2010 08:17

A ja tam bym obstawiał Rampę Brzeską na odcinku ALBATROS-MEBLOTAP, chociaż wiele innych ulic też nie jest lepszych...
Kaamilek...
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009 21:44

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez krystek_405 » niedziela 28 lutego 2010 09:34

ja stawiam na rejowiecką prawy pas jadąc w jednym i drugim kierunku gdzie to jest droga wojewódzka i leży dodatkowo na terenie miasta. włodawa jest mniejsza a jakoś umią się dogadać co do remontu ulic między sobą i z władzami powiatu. bandhead=+
krystek_405
Moderator
Moderator
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009 11:02
Lokalizacja: Chełm

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Gość » niedziela 28 lutego 2010 15:45

Rejowiecka jest FATALNA :x :x :x a i Kolejowa to tor z niespodziankami.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez soohy » poniedziałek 01 marca 2010 22:01

Przejazd Rejowieckią to już nie tylko sznurowadła rozwiązuje. Nawet rzepy puszczają - o felgach nie wspomnę. Kto ma alusy - przegrał życie. I chyba na poprawę się nie zanosi.
soohy
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek 01 marca 2010 20:32

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » piątek 02 kwietnia 2010 11:39

Z tego co słyszałem w tym roku rejowiecka ma zostać oddana do remontu, a jak będzie to się okaże...
Kaamilek...
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009 21:44

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez NOWY » środa 07 lipca 2010 09:58

Witam !!!
chciałbym poruszyć temat remontu drogi krajowej- (przejazdowej) przez Chełm.
Z tego co się orientuję to Pani prezydent miała okazję skorzystać z dotacji unijnych , które zostały uruchomione dla miast w drodze wyjątku przez unię na remont dróg krajowych w obrębie miasta tzn. w przypadku Chełma od ul.Podgórze -Rejowiecka-Rampa Brzeska-Wschodnia .Warunkiem skorzystania z tej dotacji było partycypowanie w kosztach w tym konkretnym przypadku kwota 8 mln zł- czytałem to w super tygodniu gdzie wypowiadała się V-ce minister infrastruktury Patrycja Wolińska - Bartkiewicz .Zastanawiam się czy nie ma narzędzi do tego aby Panią prezydent pociągnąć do odpowiedzialności za nieprzemyślaną decyzję , która jest dowodem niegospodarności jej urzędu.Mianowicie Udział w kosztach tego remontu wiązał się z potrzebą wypuszczenia obligacji na kwotę 8 mln. zł ale około 50 mln. zł wyniosłaby pomoc z unii - więc można powiedzieć że bardzo korzystne proporcje .Biorąc pod uwagę wielkość inwestycji oraz znaczenie inwestycji dla miasta , oburzającym jest fakt nie wykorzystania takiej okazji , która już się nie powtórzy.Pani prezydent postanowiła lepić dziury , remontować rondo ( przez co całkowicie doprowadziła do zdewastowania np. ul.Rampa brzeska oraz niedawno remontowanego odcinka drogi łączącego rampę brzeską z przejazdem kowelskim).Remont ronda z tego co się orientuję to około 700-800 tys. zł więc prawie 1/10 wymaganej kwoty do wspomnianego udziału - więc zaoszczędziła wyremontowane 1 rondo , zniszczona totalnie ul.Rampa Brzeska wraz z częścią chodników,a tak mielibyśmy cały przejazd przez Chełm wraz z chodnikami , 2 rondami !!! Poprostu krew mnie zalewa jak pomyślę że sprzeniewierzyła taką okazję !!! Uważam , że decydenci w tej sprawie są nieodpowiedzialni , zajmowanie się tematami zastępczymi typu aqua park , stok narciarski, droga rowerowa i inne tego typu pierdoły ( owszem ważne ale jak będziemy mieć podstawę czyli drogi z prawdziwego zdarzenia) świadczą o niedojrzałości emocjonalnej rządzących ale co tam oni mają dojazdy do swoich domów, oświetlone uliczki.Jednym słowem o siebie zadbali a teraz jeszcze pobawiliby się więc myślą nad "placem zabaw" Życzę tym rządzącym aby mieszkali np. przy rejowieckiej przy samej ulicy i wsłuchiwali się w te piękne dźwięki przejeżdżających samochodów ciężarowych po dziurawej nawierzchni.
Napiszcie czy ktoś zna sprawę bliżej lub może się ktoś orientuje czy można pociągnąć do odpowiedzialności taką bandę ułomnie myślących "PRYWACIARZY"
edit by krystek_405: nie krzyczymy thumbright=+
NOWY
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Nowy » wtorek 28 września 2010 21:05

Dziś mało sobie kola nie urwałem na rejowieckiej bo jakims dziwnym trafem wyrosła tam z dnia nadzien wielka dzióra i nikt nie raczył jej oznakowac... a ludziej jeden za drugim w nia wpadali nawet facet kolo urwał a nasz kochana prezydent jeba** ryvba zamiast zajac sie tym co trzeba to sobie uklada kosteczke tam gdzie jest ona nikou nie potrzebna. Czy ona wogule mysli co robi? Mnie nie stac na naprawe zawieszenia ja napewno tak ale co ja to obchodzi pewnie ma to w du*** i siedzi na stolku by sie tylko nachapac jak najwiece... i co mi po tym ze urwe kolo przyjedzie policja zarzadca drogi mi moze zaplaci. a jak nie urwe jak skrzywie felge zajade do domu i zobacze ze cos nie gra to jak im udowodnie ze to bylo wlasnie tam? wtedy kto mi odda a moze pani prezydent bedzie mi ja w zebach prostowac? i chyba tak zrobie zaniose jej ta felke i niech mi prostuje jak nie umie zadbac o miasto a dziory rosna doslownie z dnia na dzzien i wiem co mowie bo jezdze tamtedy codziennie do pracy i sie nie spodziewałem ze jakas jeba** dziora zepsuje mi wieczor. dziekuje
Nowy
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 26 września 2010 14:47

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez Mario z Rp » środa 02 lutego 2011 13:49

Witam zainteresowałem sie tematem chełma i chełmskich dróg chociarz pochodze z radzynia podl. lecz tu od jesieni wynajmuje stancje i mieszkam tu.Uwarzam ze chełm posiada najgorsze drogi w województwie i mowie to z pełna swiadomoscia bo jezdziłem po całm lubelskim i jest to drugie miasto co do wielkosci w lubelskim w dodatku laczy wschód z zachodem! :? Ludzie nie wiem co jest nie tak,moze nie ma kasy na to,moze ktos kreci,ale jezdzac po tym miescie klne w duchu i az mi zal mojego auta! Uwarzam ze dwa razy czesciej tu trzeba wymieniac zawieszenie niz normalnie jezdzac w innym miescie lub po polsce a wiem bo przemierzyłem ja w zdłuz i w szesz! Moj sposób na to to bez powodu nie jezdze po tym miescie bo co innego zostało.... evil3=+
Mario z Rp
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stan ulic w Chełmie.

UNREAD_POSTprzez spinning » środa 02 lutego 2011 15:14

spinning
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 26 października 2009 10:34


Powrót do Motoryzacja Chełmska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron