Wynajem samochodu dostawczego

Szeroko pojęta motoryzacja w Chełmie. Kluby Spoty. Wiadomości o budowie dróg, utrudnienia na drogach, remonty , objazdy, niebezpieczne miejsca skrzyżowania, drogi, wypadki, fotoradary,

Moderator: krystek_405

Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez oginek » poniedziałek 12 sierpnia 2013 10:08

Jadę do Warszawy na kilka dni. Będzie mi tam potrzebny samochód dostawczy. Myślicie, że znajdę tam coś takiego?
oginek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez przygoda » poniedziałek 12 sierpnia 2013 12:57

Zawsze możesz kupić jakieś niedrogie używane dostawcze auto na ogłoszeniach lokalnych, a kiedy nie będzie Ci już potrzebne sprzedać. Nie wiem, czy znajdziesz taki samochód do wypożyczenia.
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 13:35 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
przygoda
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 30
Dołączył(a): piątek 09 sierpnia 2013 13:01

Re: Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez prawdziwek » poniedziałek 12 sierpnia 2013 14:10

... Albo zgłosić się do wypożyczalni samochodów Speed - mają tam bardzo duży wybór samochodów osobowych oraz dostawczych. Korzystałem już z ich usług kilka razy i muszę powiedzieć, że samochody są zadbane a ceny rozsądne.
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 13:35 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
prawdziwek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez wokip » poniedziałek 31 października 2016 16:13

Według mnie nie opłaca się wynajmować samochodu dostawczego lepiej mieć swój na własność.
Owszem masz wiele opłat przy takim samochodzie jednak na pewno mniejsze w skali rocznej niż gdybyś miał wynajmować.
Ja mam własny samochód dostawczy i szukałam ostatnio miejsca gdzie naprawiają silniki. Nie spodziewałam się, że tak ciężko znaleźć kogoś konkretnego.
Dopiero znajomy podrzucił mi tą http://reifentor.eu/ firmę i mają dość przystępne ceny za usługi.
wokip
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 07 października 2016 12:54

Re: Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez Bajroni » piątek 26 maja 2017 14:54

Zależy na jak długo potrzebujesz taki samochód? Jeśli np. jeden wyjazd w roku to na pewno nie opłaca Ci się mieć go na własność.
Bajroni
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 maja 2017 14:41

Re: Wynajem samochodu dostawczego

UNREAD_POSTprzez WeraTowska » czwartek 14 lutego 2019 15:06

Do wynajmu samochodów dostawczych polecam firmę z Poznania: http://www.wynajemautochlodni.pl/. Mają zasięg nawet na Zieloną Górę i Łódź, tak więc zachęcam :)
WeraTowska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2019 15:04


Powrót do Motoryzacja Chełmska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron