Remont Trubakowskiej

Szeroko pojęta motoryzacja w Chełmie. Kluby Spoty. Wiadomości o budowie dróg, utrudnienia na drogach, remonty , objazdy, niebezpieczne miejsca skrzyżowania, drogi, wypadki, fotoradary,

Moderator: krystek_405

Remont Trubakowskiej

UNREAD_POSTprzez Komix » piątek 12 kwietnia 2013 16:42

Chyba niedługo ruszy remont Trubakowskiej, dzisiaj widziałem jak montują znaki o zamknięciu całkowitym Trubakowskiej.
Czy ktoś wie czy cała będzie zamknięta? Bo jak tak to jaoś długo ten remont będzie trwał, według naszych gazet ma potrwać do końca sierpnia. To jakoś długo.
Komix
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Remont Trubakowskiej

UNREAD_POSTprzez Trubak » poniedziałek 12 sierpnia 2013 19:50

Słuchajcie jest super. W Sobotę ostateczna warstwa położona i Trubakowska doczekała się remontu i to prawdziwego a nie takiego psełdo. :mrgreen:

Firma która to inwestycję wykonuje spisał się, i chyba pogoda dla nich dopisała. Asfalt kładli w sobotę kiedy po kilkunastu ładnych dniach słońca mieli suchą nawierzchnię.
jeszcze zostało doprowadzić do porządku cały plac budowy i namalować nowe pasy na jezdni i już mamy piękna Trubakowską. Teraz tylko pilnować by ciężkimi samochodami nie jeździli.
Najbardziej denerwuje mnie jak jeżdżą z nauki jazdy dużymi samochodami. Taki byk z naczepą nie dość że hałaśliwy to notorycznie jeździ tam i powrotem. rozumiem że trzeba jakoś trenować tą jazdę, ale TIRy maja swoje miejsce i basta. :evil:

A co do Trubakowskiej to pokłony dla miasta thumbright=+ za inwestycję
Trubak
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Motoryzacja Chełmska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości