Zlot, spot... Miłośnicy aut...

Szeroko pojęta motoryzacja w Chełmie. Kluby Spoty. Wiadomości o budowie dróg, utrudnienia na drogach, remonty , objazdy, niebezpieczne miejsca skrzyżowania, drogi, wypadki, fotoradary,

Moderator: krystek_405

Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » piątek 23 stycznia 2009 18:07

Hmm dlaczego w takim mieście jak Chełm nie ma żadnych zlotów samochodowych :?: :?: :?:
Może w końcu ktoś by pomyślał o miłośnikach pięknych aut... :x :evil: :x
Często przy Chełmskim technikum widuje autka godne uwagi i młodych ludzi godnych oglądania i podziwiania ich zdolności... :shock:
A jak nie to sami postarajmy się zorganizować coś takiego, nie wierzę że w takim mieście nie ma miłośników tego typu spotkań... :|
Większą grupą możemy więcej zdziałać... :D 8)
Czy ktoś się dołączy :?: :?: :?:
Postarajmy się rozpowszechnić ten post im więcej nas będzie tym większe szanse :!: :!: :!:
Kaamilek...
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez 19Woszczyn55RKS » piątek 23 stycznia 2009 20:47

No masz racje by przydało sie zrobic coś takiego fajnie by przynajmniej było.Sam może bym wzią jette i wpadł hehe. A po chełie szaleje kilka fajnych aut godnych podziwu chca zaszpanowac i sie pokazac zlot by to rozpowszechnił. :D :D popieram cie
19Woszczyn55RKS
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez milecki » piątek 23 stycznia 2009 21:15

Popieram wasze poczynania. W Kędzierzynie-Koźlu spotykają się miłośnicy motoryzacji na większych parkingach sklepów lub placach zajazdach w wekendy spotykają się wymieniają się oglądami, a jeszcze co warto dodać to to właśnie że takie spotkania pomagają. Jest w Kędzierzynie forum motoryzacyjne nieoficjalne i są tam ludzie różni od mechaników po elektryków aż po samych posiadaczy aut i pomagają sobie wzajemnie. W wolnych chwilach spotykają się na grillach no czasem na nielegalnych wyścigach do czego nie namawiam.
milecki
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek 22 stycznia 2009 20:58
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » piątek 23 stycznia 2009 21:20

Nie chodzi tu za bardzo o szpan... Tylko o ukazanie swoich możliwości i czterech kółek... Liczę że chętni na pewno będą, fanów tej rozrywki w tym mieście jest bardzo dużo, ale spotkań związanych z nimi wręcz przeciwnie... Czas najwyższy aby to zmienić... :lol: :lol: :lol:
Kaamilek...
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez 19Woszczyn55RKS » piątek 23 stycznia 2009 21:25

No tak mozna zrobic z pewnoscia na poczatku zbyt wiele ludzi nie bedzie . ja proponuje zrobic cos takiego koło mosiru tam jest troche miejsca. yło by na co popatrzec :wink:
19Woszczyn55RKS
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » piątek 23 stycznia 2009 21:42

Jeżeli chodzi o frekwencje to jeśli imprezka będzie dobrze nagłośniona to ilość przybyłych może być zaskoczeniem...
Miejsce jest dobre choć równie ciekawym miejscem był by nowy parking przy CHROBRYM jest tam jednak więcej miejsca... No ale MOSIR też nie jest głupim pomysłem... :mrgreen:
Kaamilek...
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez milecki » sobota 24 stycznia 2009 11:19

Forma prawna. Jeśli nagłośnicie imprezę to już musicie po pierwsze mieć zgodę na zorganizowanie tego zloty wydaną przez odpowiedni wydział Urzędu Miasta, Policji i Straży Miejskiej. Musicie zapewnić bezpieczeństwo uczestników czyli karetka,policja (a nie są to tanie rzeczy) a co najważniejsze musicie mieć zgodę MOSiR-u na zorganizowanie zlotu na ich terenie. Nie wiem czy nie opłacalne było by rozpowiedzieć między swoimi znajomymi że chcecie się spotkać zapoznać wymienić doświadczeniem tak unikniecie zbędnego latania, nerwów i zniechęcenia. Pracuję w branży organizacji imprez to wiem co mówię,.
milecki
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek 22 stycznia 2009 20:58
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez AudiFan » sobota 24 stycznia 2009 14:25

Siemka

Mam A4 diesla i wiem że fani audi mają takie zloty. Nazywają to spotami, choć na pewno inne marki też mają takie spoty.
Spotykają się wieczorkiem rozmawiają na temat aut wymieniają się informacjami co zrobili w swoich cudeńkach. Często ktoś ma kompa to podłączy za darmo interfejs i sprawdzi komputer samochodowy. Wymieniają się informacjami gdzie i u kogo warto naprawiać a na kogo uważać by nie obłoił :mrgreen:

Spot jest organizowany ( :wink: legalnie) bez żadnych zgłoszeń że się odbędzie. Można by było napisać do admina by założył dział i nadał uprawnienia dla tylko zarejestrowanych i tam spokojnie możemy się umawiać na takie spotkania. Kiedyś przez przypadek widziałem takie spotkanie w Falentach pod Warszawą na parkingu centrum handlowego. Zdziwiło mnie że na końcu stoi ładnie poustawianych z ok 30 Hond civic i ludzie chodzą w grupkach i podziwiają te Hondy.
Nikt nie szaleje nikt nie pali gumy nikt nie ściga się. Sobota to chyba była.

Ciekawa inicjatywa popieram takie spotkania. Sam bym się wybrał swoją Audiczką 8)

Więc przed nami inicjatywa. Już niedługo wiosna :D Rozpowszechnijmy info po kolegach i koleżankach.

pozdr
AudiFan
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » sobota 24 stycznia 2009 22:47

Kolego "milecki" chodziło mi właśnie o nagłośnienie wśród znajomych, wiem że zorganizowanie takiej imprezki jest kosztowne... :( :( Dowiadywałem się dużo na ten temat, i wiem że doprowadzenie tego do finiszu zgodnie z prawem jest prawie niemożliwe :x :x A miasto raczej nie dołoży swoich starań żeby w tym pomóc... Cóż w końcu to tylko mały Chełm.......... :| :roll: :|
Kaamilek...
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009 21:44

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez milecki » niedziela 25 stycznia 2009 12:52

Na pewno wam się uda wierzę w was!!! Na pewno jak zawitam do Chełma z przyjemnością zawitam na spotkanie jeśli będzie organizowane lub normalnie się spotkać. A inicjatywa kolegi wcześniej jest ciekawa i tego typu spotkania są najlepszym rozwiązaniem bo może pomóc niejednemu kierowcy zawsze to nowe kontakty.
milecki
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek 22 stycznia 2009 20:58
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez blady11 » niedziela 25 stycznia 2009 13:50

Spoty miłosnikow aut odbywaja sie praktycznie codziennie w polsce ...
Ludzie spotykaja sie tu i tam.. pod marketami na roznych parkingach jeziorach itp. gdziekolwiek zmiesci sie kilka aut i jest spokojnie...

Ja osobiscie należe do klubu audi www.audi80.pl a tam rowniez jest sporo osób z chelma i oni jezdza na spoty do lublina swidnika itp....


nie ma policji karetek i jakichs orgnizatorow.... i organizacja to tylko zwolanie ludzi i nastrój... reszta to juz spontanicznie...
Avatar użytkownika
blady11
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 17 listopada 2008 20:25
Lokalizacja: Chełm / Dun Laoghaire

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez 19Woszczyn55rks » niedziela 25 stycznia 2009 18:58

No to nie ma co pisac tylkop trzeba to bardziej rozgłosic i organizowac. ogłosic jakąs date i dzialac a po pierwszym takim spocie to juz z górki bedzie.
19Woszczyn55rks
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez admin » niedziela 25 stycznia 2009 20:08

Proszę Państwa administrujemy kilkoma stronami internetowymi chełmskich firm, jest możliwość zamieszczenia info na tych stronach. Z swojej strony jesteśmy skłonni założyć subForum dla spotowiczów.

Inicjatywa ze strony forum będzie wspierana.

By takie spotkanie doszło do skutku należy rzeczywiście dobrze puścić info w światku automobilowym. Jest u nasz Auto Mobil Klub Chełmski, ciekawy jestem czy warto z nimi nie zagadnąć ? Może coś podpowiedzą jak dotrzeć do coraz większej grupy fanów.

Jako pierwszy termin proponuję chyba dopiero pierwsze cieplejsze dni. Ale to tylko nasza propozycja :wink: Czekamy na określenie terminu i miejsca.
Podawajcie lokalizację zrobimy sondę na forum przez głosowanie.
Avatar użytkownika
admin
Admin FORUM
Admin FORUM
 
Posty: 147
Dołączył(a): czwartek 01 stycznia 1970 01:00
Lokalizacja: Chełmianin Chełm

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez Kaamilek... » niedziela 25 stycznia 2009 21:50

Jeżeli dojdzie to do skutku to pierwszy termin oczywiście będzie w jakimś cieplejszym miesiącu. Może koniec kwietnia, początek maja... Hmm? No ale na razie nie ma co planować daty. Musimy to do ciągnąc do końca. Cieszę się że jest tak duże zainteresowanie tym wątkiem i mam nadzieje że razem uda nam się coś zdziałać. :D :mrgreen: :D
Kaamilek...
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009 21:44

Re: Zlot, spot... Miłośnicy aut...

UNREAD_POSTprzez ECO Driving po Chełmsku » środa 28 stycznia 2009 11:10

Witam

Istnieje w Chełmie już sporo takich spotkań, ostatnie było 25 stycznia

Obrazek

Wcześniejsze znalazłem takie z października
Obrazek

Info podałem w pracy dla kolesi i ustalamy termin takiego spotkania ale wszyscy chcą jak już będzie cieplej.

Jakieś logo czy nazwę Chełmskich spotkań by może pomyśleć? co wy na to :)
ECO Driving po Chełmsku
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Następna strona

Powrót do Motoryzacja Chełmska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron