studia zarządzanie

Sprawy związane z życiem szkolnym oraz naszą służbą zdrowia.

studia zarządzanie

UNREAD_POSTprzez sarka78 » czwartek 10 maja 2018 09:46

Dzień dobry, po ponad dwóch latach wreszcie zdecydowałam się iść na studia.Niestety sytuacja, która się wydarzyła nie pozwoliła mi kontynuować edukacji.Na szczęście teraz wszystko się poprawiło i mogę na spokojnie zdecydować się na jaki kierunek studiów chcę iść. Wstępnie myślałam o tym aby iść na ekonomię jednak wydaję mi się, że nie podołam z matematycznymi przedmiotami. Moja najlepsza przyjaciółka idzie w tym roku na studia Zarządzanie, i poczytałam bardzo dużo przeczytałam o tym kierunku, i mnie również się spodobał. Na pewno zdecyduję się na studia zaoczne, gdyż w tygodniu pomagam w rodzinnym biznesie. Zastanawiam się nad Uczelnią, na dzień dzisiejszy na rynku jest ich bardzo dużo, a zależy mi na tym aby jak najwięcej pożytecznych i wartościowych rzeczy się dzięki niej nauczyć. Przeglądając natrafiłam na http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zarzadzanie , czy ktoś z Was również tam studiuje? Jakie wrażenia ? Pozdrawiam serdecznie.
sarka78
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 10 maja 2018 09:33

Re: studia zarządzanie

UNREAD_POSTprzez joannaj » niedziela 08 września 2019 16:46

Dla mnie ważne jest żeby wybrać kierunek studiów, który pozwoli na podjęcie pracy którą chcę w życiu wykonywać. Zarządzane to kierunek dla ludzi, którzy maja już jakieś doświadczenie. Po maturze doświadczenia raczej się nie ma, zwłaszcza w zarządzaniu. Może więc zdecyduj się na kierunek, który wspomaga zarządzanie. Będziesz studiować w modelu: „zrozum, stwórz (wykreuj), zrealizuj, a nie „wysłuchaj, naucz się i powtórz". Takie kierunki znajdziesz na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi np.: Zarządzanie Projektami i Procesami.
joannaj
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa 11 lutego 2015 15:50


Powrót do Edukacja i służba zdrowia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron