Brak przyjemności ze zbliżeń

Sprawy związane z życiem szkolnym oraz naszą służbą zdrowia.

Brak przyjemności ze zbliżeń

UNREAD_POSTprzez krzysiek547 » środa 06 kwietnia 2016 06:32

Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie jakby problemy natury wyciągania przyjemności z seksu z moją partnerską. Trochę to frustrujące, bo mam około 38 lat, moja partnerka jest 3 lata młodsza. Problemy zaczęły się w okolicach 35 lat, ale bagatelizowałem.
Co może być przyczyną? Starość czy może brak jakiś hormonów?
krzysiek547
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

Re: Brak przyjemności ze zbliżeń

UNREAD_POSTprzez Gość » środa 06 kwietnia 2016 08:48

krzysiek547 napisał(a):Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie jakby problemy natury wyciągania przyjemności z seksu z moją partnerską. Trochę to frustrujące, bo mam około 38 lat, moja partnerka jest 3 lata młodsza. Problemy zaczęły się w okolicach 35 lat, ale bagatelizowałem.
Co może być przyczyną? Starość czy może brak jakiś hormonów?

Możesz sobie zawsze zrobić badania na hormonY. Idź do Luxmedu. Tam testosteron to jakieś grosze.Kosztuje 20 zł a przynjmniej będziesz wiedział czy wszystko jest w porządkku czy nie.
Powodów może być dużo
brak sportu
zła dieta

Przyjmowałeś może jakieś suplementy?
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez krzysiek547 » czwartek 07 kwietnia 2016 07:46

Nie, nic jeszcze nie przyjmowałem. Jakie suplementy masz konkretnie na myśli?

Jeżeli chodzi o dietę i sport - to tak - staram się być aktywny pod tm względem. Nie jem tłusto. Dużo warzyw i owoców.
krzysiek547
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Gość » czwartek 07 kwietnia 2016 08:40

CHodzi mi tutaj o Cum on. Jest to ziołowy środek. Zwiększa wytrysk, sprawia,że jest mocniejszy , bardziej nasilony. Ma również większą objętosć. Sam obecnie jetem na etapie przyjmowania bo w pewnym wieku chyba kazdy facet zaczyna u siebie odczuwać spadek ochoty i możliwości. Na szczęście są tabsy wspomagające tka więć po miesiacu widzialem duze poprawe
No i moja laska lubi jak mam duzy wytrysk
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Gość » poniedziałek 11 kwietnia 2016 06:26

A masz stałą partnerkę? Może wkradło się trochę rutyny do tej sfery życia? Może pora jakoś podkręcić atmosferę. Zrobić coś, co pozwoli Wam odkryć siebie na nowo i na nowo cieszyć się zbliżeniem.
Warto zainwestować w jakieś afrodyzjaki czy suplementację poprawiającą odczucia. Mam tutaj na myśli np środek Cum on. Zwiększa doznania, siłę orgazmu itd. U mnie działa bardzo dobrze.
Zainwestujcie też może w jakieś gadżety. Tam koło Chrobrego masz przecież Erotic Shop - wyposażenie standardowe, obsługa też miła.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez krzysiek547 » wtorek 12 kwietnia 2016 06:48

Akurat byłem już w tym sklepie - erotic shop :) Reczywiście obsługuje tam bardzo miła Pani.
Znalazłem też ten środek o którym wspominasz - cum on. Nie jest tani, ale zamawiam. Postaram się napisać jakąś opinię za kilka dni.
krzysiek547
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez layla » wtorek 14 czerwca 2016 05:44

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
layla
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący

Powrót do Edukacja i służba zdrowia