Strona 1 z 1

Chełm, a informatyka...

UNREAD_POSTNapisane: sobota 20 grudnia 2014 12:03
przez rytoss
Witam was. Potrzebuję rady. Jestem samouczkiem informatykiem. Chcę iść na studia w tym kierunku. Jednakże nie interesuje mnie jakakolwiek szkoła. Chciałbym, żeby była to uczelnia, na której nauczę się wiele i która otworzy mi wiele drzwi do pracy w tym zawodzie. Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie. Gdzie warto się dostać, żeby po skończeniu mieć szansę na dobrą pracę? Zależy mi na tym, żeby wybrać dobry kierunek. Studia są mi potrzebne, żeby mieć dowód na to co potrafię. Możecie mi podpowiedzieć jakąś dobrą uczelnię? Czy po jakimś kierunku informtyki będzie mi łatwiej znaleźć pracę? Słyszałem, że informatyka jest jednym z popularniejszych zawodów i zawsze będzie zapotrzebowanie na specjalistów. Uwielbiam to co robię. Praca w tym zawodzie będzie mi zawsze sprawiała przyjemność. W większości firm jednak potrzebny jest dyplom. Może są firmy, które pozwalają samouczkom się wykazać? W moim otoczeniu ludzie najpierw skończyli studia, a dopiero później znaleźli pracę w informatyce. Czy macie doświadczenie w tej dziedzinie.

Re: Chełm, a informatyka...

UNREAD_POSTNapisane: wtorek 20 stycznia 2015 17:42
przez yokohama
Kształć się a w końcu osiągniesz sukces.
Ucz się programowania, tworzenia stron, grafiki komputerowej. Korzystaj z portali na których ludzie publikują zlecenia dla freelancerów. Dużo tego jest.
Tu masz dobre kursy wideo z zakresu:
Tworzenia stron: http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html
Edycji wideo: http://strefakursow.pl/kursy/edycja_wideo.html
Programowania: http://strefakursow.pl/kursy/programowanie.html

Pracując zdalnie spokojnie można wyciągnąć 4-6 tys zł miesięcznie.

Re: Chełm, a informatyka...

UNREAD_POSTNapisane: środa 11 lutego 2015 14:45
przez blaszczu91
Wiesz co, mi się wydaje, że warto jest studiować teraz informatykę, ponieważ zakres informatyki cały czas się powiększa. Jeżeli pójdziesz na jakaś politechnikę to na pewno później znajdziesz prace.