Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

Sprawy związane z życiem szkolnym oraz naszą służbą zdrowia.

Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

UNREAD_POSTprzez praczka » środa 21 sierpnia 2013 10:51

Znalazłam pracę w salonie fotograficznym. Warunek jest taki, że do końca września mam nauczyć się Photoshop CS6. W jaki sposób to zrobić?
praczka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

UNREAD_POSTprzez ziggx » środa 21 sierpnia 2013 19:47

Spraw sobie ten 10 godzinny kurs z Photoshop CS6 Po zakupie możesz ściągnąć w wersji elektronicznej bądź poczekać aż Ci przyjdzie to na płycie wraz z książką. Masz tam omówione wszystkie najważniejsze funkcjonalności tego programu. Z nim spokojnie nauczysz się obsługi tego programu.
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 13:02 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
ziggx
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

UNREAD_POSTprzez nedelia » poniedziałek 14 października 2013 18:10

Zapytam bo w poprzednim poście nie ma. Czy chodziło Ci o ten kurs strefakursow.pl ??
Pytam bo chcę go kupić i zastanawiam się czy ktoś już go miał?
Ostatnio edytowano poniedziałek 21 października 2013 19:47 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
nedelia
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

UNREAD_POSTprzez boguska » wtorek 15 października 2013 16:44

Korzystałam z tego kursu. Polecam szczególnie dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z photoshopem albo dla tych którzy chcieliby się podszkolić z obsługi tego programu. Kurs trwa 10 godzin i dosyć mawia i prezentuje na praktycznych przykładach najważniejsze funkcjonalności programu.
boguska
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Kto nauczy mnie obsługi Photoshop?

UNREAD_POSTprzez makaron1 » sobota 19 października 2013 21:13

Ja na twoim miejscu zapisał bym się na studia podyplomowe z grafiki. Na początku poznasz wszystkie programy graficzne używane w salonie fotograficznym a dopiero później takie używane w agencjach marketingowych i będziesz mogła bardzo szybko się rozwinąć. Tu znajdziesz więcej info : studiapodyplomowe.net/chelm
jeśli chcesz lekcji z samego photoshopa pisz, chętnie pomogę :) timon83@go2.pl...generalnie biorę 150 zł za godzinę, ale możemy się jakoś dogadać :D
Ostatnio edytowano poniedziałek 21 października 2013 19:48 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
makaron1
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Edukacja i służba zdrowia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron