mikrodermabrazja

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez marta » środa 11 grudnia 2013 20:03

witam czy może mi ktos polecic kabinet kosmetyczny w którym profesjonalnie zrobi sie zabieg mikrodermabrazji diamentowej. czy są efekty i ceny
marta
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez ewelina546 » sobota 30 sierpnia 2014 19:18

ja korzystam w Łodzi laserglamour.pl - i warto znaleźć ten swój gabinet i wracać z chęcią, a wychodzic z efektami :)
Ostatnio edytowano czwartek 28 maja 2015 22:52 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na SPAM
ewelina546
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014 10:22

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez grizla » środa 21 stycznia 2015 11:44

A może lepiej udać się na www.silktouch.pl/? Pracuje tam doświadczona kadra i, co najważniejsze, cena jest dobra dla każdego.
Ostatnio edytowano czwartek 28 maja 2015 22:52 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na SPAM
grizla
Prawdziwy Chełmianin
Prawdziwy Chełmianin
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek 19 grudnia 2014 09:06

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez olszewska » środa 11 lutego 2015 15:24

Ja korzystałam z mikrodermabrazji w Lublinie. Znalazłam zabieg na wyszukiwarce zabiegów ladytime.pl. Sprawdziłam opinie o gabinecie i umówiłam się przez LadyTime.pl, bo dostałam tą drogą sporą zniżkę. Zabieg był wykonany bardzo profesjonalnie. Pewnie tam jeszcze wrócę.
Ostatnio edytowano czwartek 28 maja 2015 22:53 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na SPAM
olszewska
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek 18 sierpnia 2014 18:31

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez Klara28 » poniedziałek 06 kwietnia 2015 17:34

W ubiegłym roku zrobiłam sobie depilację laserową w Laser Glamour w Łodzi laserglamour.pli była bardzo skuteczna, a teraz chodzi mi po głowie jeszcze mezoterapia i na pewno w wolnej chwili umówię się i na ten zabieg.
Ostatnio edytowano czwartek 28 maja 2015 22:53 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na SPAM
Klara28
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 06 kwietnia 2015 17:26

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez Agnieszka TKK » czwartek 28 maja 2015 22:04

Mikrodermabrazja korundowa jest świetna. Sama byłam na zabiegu w salonie kosmetycznym w Łodzi. http://www.laserglamour.pl/ I twarz po zabiegach jest rewelacyjna. Poza tym Pani kosmetyczka w Laser Glamour podpowiedziała mi że później można w domu korzystać z peelingu korundowego. Wystarczy kupić sobie korund w sklepach eko i wymieszać ze zwykłym balsamem :) Na depilacji też byłam, bardzo fajna sprawa. :)
Agnieszka TKK
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015 00:06

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez Renesmee » wtorek 30 stycznia 2018 19:10

Ja akurat nie byłam na mikrodermabirazji ale na stylizacji paznokci. I powiem Wam, że sama bym nie zrobiła lepszych. Te panie znają się na manicurze hybrydowym jak mało kto!http://www.salonwroclaw.pl/stylizacja-paznokci/
Renesmee
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 23 października 2017 15:43

Re: mikrodermabrazja

UNREAD_POSTprzez olerat00 » środa 20 maja 2020 09:18

ja polecam mikrodermabrazje. Skóra jest bardzo miekka
olerat00
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 12 lipca 2017 16:21


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron