[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Chełm • Zobacz wątek - Straż Miejska i dziura w Lubelskiej w Chełmie

Straż Miejska i dziura w Lubelskiej w Chełmie

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

Straż Miejska i dziura w Lubelskiej w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Bus » środa 02 września 2009 16:58

Krew się gotuje
Ludzie na Lubelskiej pojawiła się od nowa dziura. Postawili barierki i radźcie sobie sami. Nie można wystawić świateł jak to jest przy remoncie jezdni, przecież jeden pas jezdni jest wyłączony. Nie w Chełmie nie da się.
Rano pojawili się z Straży Miejskiej by ruchem kierować. Kiedy nie ma takiego ruchu to stało dwóch i w ładną pogodę sobie machało rączkami. Ale jak po 13 ruch na Lubelskiej to już dali dyla bo ciężko upilnować porządek na jezdni.
Ci co jadą od ronda Lubelskiego to jak ruszą to nie ma szans przeskoczyć tej dziury. Paranoja i już
Bus
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Straż Miejska i dziura w Lubelskiej w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Ja » czwartek 03 września 2009 16:57

To pikuś kolego co dzisiaj się dzieje. Lubelska dzisiaj zamknięta całkiem. Na zjeździe z ronda Lubelskiego nie na wyraźnego oznakowania o tym że zamknięte. Ludzie jadą do jednostki wojskowej i nawracają. Paranoja A klną przy tym. Ja dzisiaj skręcałem w Trubakowską z Lubelskiej od Hotelu Kamena. Na światłach taka dziura się zrobiła że jak przy...łem obydwoma kołami to myślałem że opona przebita. Nie wspomnę że Trubakowska jest tak połatana i z zapadlinami. Jak ci w urzędzie decydują o planach napraw ulic w Chełmie. Są bardziej dziurawe ulice nisz I AWP. To jakaś propaganda przed wyborami czy co? Można koło urwać mam w swoim golfiku 13 felgi i takiego nerwa złapałem że dzisiaj wieczorem kilka piwek walnę jak patrzę na to Polskę.
Ja
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron