Promocje w Tesco

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

Promocje w Tesco

UNREAD_POSTprzez ping » czwartek 20 listopada 2008 18:57

Dobra rada. Uważajcie na nie. Często zdarza się, że na półkach mamy cenę "promocyjną", po czym przy kasie okazuje się, niestety, że cena wcale nie jest okazyjna. Kilka razy się o tym przekonałem. Oczywiście wtedy nikogo z kierownictwa nie ma pod ręką, a wszystkie gromy od klientów zbierają kasjerki. Trzeba sprawdzać paragony.
Avatar użytkownika
ping
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2008 20:23

Re: Promocje w Tesco

UNREAD_POSTprzez Madzia » środa 28 października 2009 13:54

Heyka rzeczywiście kilka razy sama się przejechałam na tych cenach z półki i przy kasie. i to zazwyczaj na drobnicy po kilka groszy że niektórzy wstydzą się odezwać. Co ciekawe sprawdzałam czytnikiem i wykazuje inne ceny niż przy kasie. Z tego co pamiętam to na zachodzie w Stokrotce był baner że jak znajdziesz inną cenę niż przy kasie to coś zwracali czy dawali upust. A jeszcze było, może jest dalej tak w Stokrotce że jak znajdziesz na półce przeterminowany towar i pokażesz to za darmo dawali dwie szt czy jakoś tak. Ale nie o tym tu rozmawiamy. Nie wiem czy w Chełmie jest jeszcze taki sklep gdzie robią tak klienta z cenami niż Tesco. Najciekawiej wyglądają ci którzy już nerwowo nie wytrzymują. Cenzura leci do biednych kasjerek które chyba nie są winne.
Madzia
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron