kolektory słoneczne

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez adas88 » czwartek 24 maja 2012 09:34

witam...mam pytanie czy możecie polecić mi jakąś firmę zajmującą się montażem kolektorów słonecznych bo poszukuję...a nie za bardzo jestem ogarnięty w tym temacie...z góry dziękuje za udzieloną pomoc...pozdrawiam
adas88
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 24 maja 2012 09:29

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez Luck » piątek 25 maja 2012 13:09

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę BIOM SYSTEM z Tomaszowa Lubelskiego, wejdź na ich stronkę tam dowiesz się więcej.
Luck
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez adas88 » sobota 26 maja 2012 10:29

dzięki za podpowiedz, już dzwoniłem i się umówiłem na spotkanie, nie ukrywam, że po rozmowie z konsultantem jestem bardziej pewniejszy założenia solarów...pozdrawiam
adas88
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 24 maja 2012 09:29

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez adas88 » środa 13 czerwca 2012 09:45

Luck dzięki za podpowiedź, już jestem po montażu kolektorów, super sprawa jak bym wiedział wcześniej, że to tak działa to dawno już bym miał je na dachu...firma Biom System jest godna polecenia!!!
Pozdrowienia dla Was chłopaki:)
adas88
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 24 maja 2012 09:29

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez stary wyjadacz » wtorek 02 października 2012 17:54

O widzę, że wszystko ok. hmm zobaczymy za parę lat jak ten "chinol" rozpadnie się na dachu - jeszcze trzeba będzie płacić za utylizację tego chińskiego badziewia . No chyba, że serwis przyjedzie z szanghaju i pozamiata go z dachu. Tak panowie pozamiata bo zostanie z niego tylko kurz :) A potem będzie .... "ale do dupy te kolektory nic nie wart , każdemu będę odradzał"

Tak to właśnie jest jak instaluję się badziewia niewiadomego pochodzenia.
Jak chcecie mieć dobre kolektory które wam posłużą wiele lat polecam kolektory firmy WATT bądź hewalex będziecie na pewno zadowoleni - oczywiście mówię o kolektorach płaskich. Firmy mają bardzo dobre produkty wiele razy nagradzane na przeróżnych targach branżowych za jakość itd. a przy tym ich ceny są w miarę rozsądne .

Pozdrawiam
stary wyjadacz
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez jan » czwartek 11 października 2012 11:08

z tego co wiem kolektory próżniowe są o wiele lepsze od płaskich, sam takie założyłem tzn. nie sam korzystałem z już wczesniej wymienianej firmy Biom System. jestem bardzo zadowolony z firmy i kolektorów
jan
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez Kamil » poniedziałek 28 stycznia 2013 09:21

Chciałbyś otrzymać dotację na kolektory słoneczne, ale przerażają Cię formalności? Z firmą Biom System to bardzo proste!

Uruchomiony w 2010 roku program dopłat do kolektorów słonecznych przez NFOŚiGW jest realizowany w porozumieniu z bankami.
W ramach tego programu NFOŚiGW udziela dotacji na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% kapitału kredytu udzielonego na montaż tych instalacji. Sprawdź jak szybko i łatwo otrzymasz dofinansowanie z firmą Biom System.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
BIOM SYSTEM
ul. Rolnicza 1
22-600 Tomaszów Lub
tel/fax (84) 664-55-63
kom. 533-401-501, 533-601-701, 533-808-909
biomsystem.blogspot.com/
www.facebook.com/BiomSystem
www.biomsystem.pl
Kamil
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez Allicja25 » czwartek 22 sierpnia 2013 15:22

Też chciałabym kiedyś mieć kolektory jak wybudujemy dom.
Allicja25
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 22 sierpnia 2013 15:13

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez toty123 » piątek 10 stycznia 2014 12:59

I ja.....
toty123
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 06 stycznia 2014 12:55

Re: kolektory słoneczne

UNREAD_POSTprzez qauanto » wtorek 17 stycznia 2017 09:59

Firma Soleko jest sprawdzona
qauanto
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 18 kwietnia 2016 09:00


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron