POCZTA Polska w Chełmie jej praca

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

POCZTA Polska w Chełmie jej praca

UNREAD_POSTprzez donosiciel » środa 19 listopada 2008 08:59

Już nie wytrzymam ile można czekać na przesyłkę. :x

Nieroby wiozą paczkę drugi tydzień i jeszcze nie dowieźli. Kolejna przesyłḱa dostarczana jest z tygodniowym opóźnieniem. Oczywiście Pani w okienku pyta czy PRIORYTET nakleić. Zdziercy naciągają na ten priorytet jak mogą a nie wywiązują się z usługi. Bandytyzm całą gębą. W Chełmie to nie wiem w czym problem w doręczeniu. Gość wysyła przesyłkę i puszcza mi w mailu potwierdzenie nadania oczywiście priorytet pieprzony, a przesyłka idzie 7(siedem) dni.

Naciągają na ten priorytet jak mogą za każdym razem jak coś chcesz wysłać. Idą święta podejrzewam że w Chełmskich pocztowych okienkach będzie "priorytet policzyć". Złodzieje przecież to powoduje wzrost o ok 70% kosztów przesyłki. A i tak się nie wywiążą cwaniaczki. Nabijacze kasy.

Czekam na przesyłkę z pieprzonym priorytetem już 6 dzień. i weź tu zaufaj. Nigdy więcej następnym razem KURIER i tylko KURIER dopłacę te 7 zyli.

Czy wy też macie takie problemy z Pocztą w Chełmie
donosiciel
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: POCZTA Polska w Chełmie jej praca

UNREAD_POSTprzez Gość » środa 19 listopada 2008 13:29

Dyliżansem wiozą teraz.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: POCZTA Polska w Chełmie jej praca

UNREAD_POSTprzez ping » środa 19 listopada 2008 20:28

wysyłaj zwykłą. Do Gdańska szła 2 dni. :D
Avatar użytkownika
ping
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2008 20:23

Re: POCZTA Polska w Chełmie jej praca

UNREAD_POSTprzez Damcio » czwartek 25 grudnia 2008 17:51

Masz racje z tą poczta, ja czekam na paczke z Gdańska juz tydzien i paczki nie widac ;/ :?
Damcio
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron