Dylemat z tonerami

Komputer, internet, GSM.

Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez james10 » czwartek 11 września 2014 15:09

Cześć :)
Mam taki dylemat z pustymi tonerami. Czy można je wyrzucić? Sam nie wiem, co robić. Macie jakiś pomysł? Pozdrawiam :)
james10
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 10 września 2014 16:08

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez BartekMiklas » sobota 13 września 2014 08:02

Są do tego specjalne kosze,np. przy Tesco lub innych marketach.Nie wolno wyrzucać ich razem z innymi odpadami.
BartekMiklas
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 13 września 2014 07:59

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez mlody21kk » czwartek 18 września 2014 07:40

Witaj! Wiesz co james10 Ja mam taki pomysł. Słyszałem, że na http://adaso.pl spokojnie możesz oddać do skupu takie zużyte tonery ewentualnie tusze jeśli masz. Tylko pamiętaj, że powinny być puste. Powodzenia!
mlody21kk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 16 września 2014 13:54

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez remel » środa 24 września 2014 11:57

Możesz je uzupełnić :) Wiem że raz czy dwa można tak zrobić. Jest właśnie chyba jeszcze jakiś skup albo te kosze ekologiczne na tego typu rzeczy.
remel
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 24 września 2014 11:42

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez mlody21kk » środa 15 października 2014 07:43

Serio mogę je uzupełnić? Dzięki za informacje w takim razie, bo szczerze mówiąc byłem cały czas przekonany, że nie można jednak tego zrobić. Swoją drogą ciekawe ile ciężaru wytrzymują te kosze ekologiczne :)
mlody21kk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 16 września 2014 13:54

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez chochoł » piątek 21 listopada 2014 15:42

Nie każda drukarka "zezwala" na takie ponownie naładowane tonery. HP na pewno nie. A co do zużytych tonerów - w każdym większym markecie budowlanym je znajdziesz. Czasem dzieciaki zbierają je w szkołach.
chochoł
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 48
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2014 15:15

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez Kompos » wtorek 27 września 2016 22:01

Ja je zawsze wyrzucałem i nie widzę w tym nic złego od pewnego czasu używam drukarki EPSON z systemem ITS i tam tonera nie mam tylko sam napełniam pojemniczki na tusz. Zdecydowanie bardziej wydajna metoda bo tusz oryginalny kosztuje ok. 30 zł a nie jak toner koło 200. Druk z tego co liczyłem wychodzi poniżej jednego grosza na stronę z tonerem miałem około 10 groszy więc to różnica kolosalna, dajcie sobie spokój z tonerami.
Kompos
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek 03 lutego 2014 11:12

Re: Dylemat z tonerami

UNREAD_POSTprzez kornela » poniedziałek 23 stycznia 2017 10:18

A znacie może firmę http://adaso.pl/ ADASO? Odbierze od wasz puste tonery i jeszcze dostaniecie za to pieniążki.
kornela
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek 09 stycznia 2015 21:12


Powrót do Technologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron