Mobilny terminal płatniczy w Twojej firmie bez abonamentu -

Komputer, internet, GSM.

Mobilny terminal płatniczy w Twojej firmie bez abonamentu -

UNREAD_POSTprzez Payleven Polska » piątek 22 marca 2013 15:38

Witamy!

Czy jako przedsiębiorcy chcielibyście Państwo przyjmować płatności od swoich Klientów kartami płatniczymi i jednocześnie nie chcieliby Państwo płacić co miesiąc abonamentu za terminal płatniczy?

Mamy dla Państwa idealne, najtańsze na rynku rozwiązanie, które umożliwia przyjmowanie kart płatniczych na Państwa smartfonie lub tablecie. Wszystko dzięki bezabonamentowemu czytnikowi Chip&PIN firmy payleven, który łączy się z Państwa urządzeniem poprzez Bluetooth. Działa z systemem iOS oraz Android (w wersji 2.3 i nowszej).

Chcą Państwo uzyskać na ten temat więcej informacji? Zapraszamy na stronę internetową http://www.payleven.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo pod adresem biuro@payleven.pl.

Od dzisiaj za pomocą Chip&PIN każdy Klient bedzie mógł zapłacić kartą i dzięki temu zostawić u Państwa jeszcze więcej pieniędzy!
Do zobaczenia,

zespół payleven
Payleven Polska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 marca 2013 15:35

Re: Mobilny terminal płatniczy w Twojej firmie bez abonament

UNREAD_POSTprzez mojooo » środa 12 czerwca 2013 10:27

Naprawdę fajne rozwiązanie! Mam już u siebie od jakiegoś czasu Polecam !
mojooo
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

terminal w telefonie - moja opinia

UNREAD_POSTprzez rafal.kordaw » piątek 14 czerwca 2013 11:27

Chciałam się podzielić z Wami moimi odczuciami związanymi z terminalem mobilnym w moim telefonie - iphone 4s. Jestem mega zadowolona, bo świetnie sprawdza się w mojej firmie, a jestem architektem krajobrazu. Przyjmuję płatnosci na miejscu albo "w terenie" u klienta, co jest super wygodne. Przede wszystkim nie płace abonamentu (thanks God!!!) i zapłaciłam jednorazowo za zakup malego urzadzenia. Żadnyych problemów z obsługą, szybko, łatwo i przyjemnie
Dla przykładu wklejam link http://macwyznawca.pl/mac/files/payleve ... nosci.html

Pozdrawiam!
rafal.kordaw
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 14 czerwca 2013 11:26


Powrót do Technologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron