Internet z UPC w Chełmie

Komputer, internet, GSM.

Re: Internet z UPC w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Radomiroo3 » niedziela 13 listopada 2011 19:04

Lucass_81 napisał(a):A czy taka oferta lepsza? Bo ja wiem? MM ma dziury w kanałach ale abonament na 12 miesięcy, dekoder na pożyczce od Multi, więcej kanałów (nie pamiętam ile, coś ok. 150-160) w tym wspomniane przez Ciebie Polsat-y i TVN-y a cena niższa, bo 70 zł. WWW za 6 zł., ale tu mogę mieć zniżkę za samą sieć.

Dekoder w UPC też na pożyczonym, no może instalacja to to przesada bo 90zł.
Ale tak przejrzałem stronę MM i nie widzę nigdzie internetu 20mb za 6zł (podejrzewam że chciałeś napisać 60zł rzeczywiście tak jest po drugiej umowie z kolei. A i umowa nie jest na 12miesięcy a na 18.
Co do TV cyfrowej to za 70zł strona MM podaje że za 70zł mamy 107 programów (nie znalazłem żadnych innych pakietów, poza płatnymi dodatkowo).
Suma 60+70=130zł
Internet szybszy o 5mb (dzisiaj niektórzy takiej prędkości nie mają)
TV trzeba by uszczegółowić co do ilości tych kanałów ale wynika że UPC ma więcej.

I ja nie mam nic wspólnego z UPC poza umową na TV i internet.

PS Chyba UPC oferuje na dzisiaj najszybszy internet w Chełmie, znalazłem na stronie Fiber Power 150 Mb/s w Chełmie
Radomiroo3
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » niedziela 13 listopada 2011 21:26

Radomiroo3 napisał(a):Dekoder w UPC też na pożyczonym, no może instalacja to to przesada bo 90zł.

Tu niewiele mniej, bo coś 70 - 80 zł. Za co oni tyle kasy chcą? Za paręnaście minut pracy serwisanta?

Radomiroo3 napisał(a):Ale tak przejrzałem stronę MM i nie widzę nigdzie internetu 20mb
Ja wspominałem o 6 MB +.

Radomiroo3 napisał(a):za 6zł (podejrzewam że chciałeś napisać 60zł rzeczywiście tak jest po drugiej umowie z kolei. A i umowa nie jest na 12miesięcy a na 18.
Chciałem napisać tak niską kwotę, bo taką płacę. Fakt, umowa jest kontynuacją i sam aneks jest na rok.

Radomiroo3 napisał(a):Co do TV cyfrowej to za 70zł strona MM podaje że za 70zł mamy 107 programów (nie znalazłem żadnych innych pakietów, poza płatnymi dodatkowo).
To i mnie rozwaliło. Powiem Ci, że na analogu mają sporo programów i na dekoderze. I tu uwaga (!), to nie są te same programy!! Teraz nie pamiętam wszystkich, ale Comedy Central Family jest na analogu a na dekoderze już nie. BBC (wszystkie 3) są na dekoderze, a na analogu znikły jakiś rok temu. Znamienita większość jest taka sama tu i tu. Do tego dodatkowe płatne co mnie osobiście zdziwiło, bo podobno jeden kanał obowiązkowy. W BOKu mi wyłączyli za darmo.

Same "prędkości sieci, są różne, w sumie można coś sobie dobrać. Ale jak dla mnie za duża przepaść w prędkości i cenie pomiędzy 6 i 20 MB.

Radomiroo3 napisał(a):I ja nie mam nic wspólnego z UPC poza umową na TV i internet.
thumbright=+

Radomiroo3 napisał(a): Chyba UPC oferuje na dzisiaj najszybszy internet w Chełmie, znalazłem na stronie Fiber Power 150 Mb/s w Chełmie
A powiem Ci, że nawet nie sprawdzałem. Jak to się mówi, każdy swoje chwali. ;) Wierzę na słowo. thumbright=+

Tak czy inaczej, dziś jest konkurencja pomiędzy UPC i MMP - szkoda, że jej nie było, gdy ja podpisywałem umowę (tą pierwszą). Dziś miałbym co przemyśleć chociaż, ale na szczęście tak działa zdrowa konkurencja. A dzięki temu, my mamy wybór. :D
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez limo » niedziela 20 listopada 2011 20:44

Obrazek
POtwierdzam jest OK thumbright=+
limo
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

Poprzednia strona

Powrót do Technologia