Lustra

Porozmawiaj o swoich zainteresowaniach.

Lustra

UNREAD_POSTprzez natkawal76 » środa 10 stycznia 2018 13:49

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firm zajmującą się szkłem, bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich, https://cienkusz.com.pl , kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
natkawal76
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 stycznia 2018 13:37

Re: Lustra

UNREAD_POSTprzez mapras » poniedziałek 10 grudnia 2018 20:10

wydaje mi się, że takie lustra to dobry pomysł
mapras
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 10 grudnia 2018 20:08

Re: Lustra

UNREAD_POSTprzez kornela » wtorek 26 października 2021 10:18

Fajnie w domu jest mieć jedno lustro, ale zbyt wiele luster to przesada.
________________
www.adaso.pl
kornela
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek 09 stycznia 2015 21:12


Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron