wakacje!

Porozmawiaj o swoich zainteresowaniach.

wakacje!

UNREAD_POSTprzez nika » poniedziałek 08 kwietnia 2013 20:48

Jakie plany na wakacje?? cos polecacie? miejsca, strony, biura? piszcie!!!
nika
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

Re: wakacje!

UNREAD_POSTprzez nikola25 » poniedziałek 08 kwietnia 2013 20:49

ja polecam latam czesto do siostry. w tym roku lece w lipcu. :) fajna sprawa miec siostre gdzies daleko zeby na wakacje do niej latac xD siostra sie czasem przydaje :P
nikola25
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez kasia28 » poniedziałek 22 kwietnia 2013 19:21

No ja mam nadzieje ze nie bede znow w domu przymulac..... plan - Chorwacja :)
ww.damtox.pl
kasia28
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez kasia29 » poniedziałek 22 kwietnia 2013 19:30

No ja mam nadzieje ze nie bede znow w domu przymulac..... plan - Chorwacja :)
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:13 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
kasia29
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » poniedziałek 22 kwietnia 2013 22:32

Kasiu28 i Kasiu29 - zabierzcie mnie ze sobą.:)

A tak na poważnie, pewnie będę w domu. Zależy od długości urlopu. Jakaś weekendowa wyprawa na pewno się szykuje. Może do Kazimierza? :)
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez green » środa 24 kwietnia 2013 11:05

Z całą pewnością cudowne wakacje można spędzić w Kanadzie. Polecam ten kraj na wakacje i nie tylko.Tanie loty do Toronto
green
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez henia » poniedziałek 06 maja 2013 21:39

A ja jadę z dziećmi tutaj Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na wakacje z dziecmi. Ja wzniebowzięta bo blisko do morza, mąż ma okazję pograć w tenisa, a dzieciaki masę frajdy z innymi szkrabami i maja plac zabaw ;)
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:15 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
henia
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez majeczka » poniedziałek 17 czerwca 2013 20:37

W ubiegłe wakacje byłam nad morzem w Niechorzu ! bardzo piękne miejsce i idealne do odpoczynku. W tym roku jedziemy tam ponownie :) Jechaliśmy w sumie w ślepo bo nie mieliśmy żadnego noclegu uszykowanego ale mieliśmy szczęście bo znaleźliśmy super Dom wczasowy -. Polecam wam jeśli jedziecie w te rejony. Może z zewntąrz nie wygląda jakoś super odlotowo ale w środku jest bardzo ładnie i schludnie :) cena tez jest godna polecenia :) Do plaży mieliśmy 300m także super!!! A jedzonko tam jest naprawdę wyśmienite :) lepsze niz w niejednej restauracji w pobliżu :)
majeczka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez dodson » poniedziałek 08 lipca 2013 20:20

Jak się mieszka na południu Polski to tylko jechać do Chorwacji, droga prawie taka sama jak na nasz Bałtyk!
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:14 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
dodson
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany

UNREAD_POSTprzez katana » poniedziałek 15 lipca 2013 13:31

ja w tym roku wybieram się na tydzień do brata, który mieszka w Anglii, praktycznie mam już wszystko przygotowane, kupiłam już dawno bilety lotnicze do Londynu i teraz tylko z niecierpliwością czekam na drugą połowę sierpnia, żeby wreszcie wyjechać
katana
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez przygoda » wtorek 20 sierpnia 2013 08:07

Ciekawe jaka teraz pogoda w Londynie. U nas upały, ale tam to różnie bywa. Jak wrócisz daj znać :)
przygoda
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez kichanka » wtorek 22 października 2013 08:50

Ja w tym roku spędziłam wspaniały czas w słonecznej Chorwacji :)) A za rok wybieram się na jakąś grecką wyspę, mam nadzieję, że plan wypali :D
kichanka
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin

UNREAD_POSTprzez katana » wtorek 22 października 2013 14:18

Najlepiej wykup wakacje już teraz, wtedy wiadomo, że na pewno wypali :)
katana
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez Kompos » poniedziałek 03 lutego 2014 11:18

katana napisał(a):Najlepiej wykup wakacje już teraz, wtedy wiadomo, że na pewno wypali :)

Akurat jestem z tych, którzy wykupili i nie pojechali, pieniędzy odzyskałem połowę. Fakt, faktem było to jakiś czas temu, ale od 2 lat już nie jeżdże z biurami tylko poprzez takie strony novasol.pl wynajmuje ze znajomymi sam dom, albo mieszkanie, zależy gdzie jedziemy do tego staramy się upolować tanie bilety na przelot, jak się nie uda, to ostatecznie jedziemy autem i wczasy wychodzą dużo taniej, a co najważniejsze wychodzą. Jeśli chodzi o Europę to mogę polecić ten sposób podróżowania bo daje naprawdę dużo możliwośći, a jeśli ma się jeszcze kogoś kto zna język to już praktycznie bez problemów, chociaż i bez tego da się dogadać wszędzie.
Ostatnio edytowano wtorek 04 lutego 2014 21:36 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poście wskazuje na SPAM
Kompos
Chełmianin
Chełmianin

UNREAD_POSTprzez malik » czwartek 13 lutego 2014 12:21

Ja natomiast wybieram się razem z żoną na wakacje do Gdańska. Zarezerwowaliśmy hotel : accorhotels głownie dlatego, że można tam wynająć transfer z lotniska do hotelu i odwrotnie a zdecydowaliśmy się na podróż samolotem. Głównie zresztą z wygody ponieważ jazda samochodem przez 12 godzin może być bardzo męcząca.
Polecam zainteresować się lotami ze Świdnika - obecnie kursują już przez cały rok.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano czwartek 20 lutego 2014 22:08 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poście wskazuje na SPAM
malik
Chełmianin
Chełmianin

Następna strona

Powrót do Hobby