Gdzie byliscie nad morzem

Opisy zabytków na terenie miasta i gminy oraz inne ciekawe miejsca.

Gdzie byliscie nad morzem

UNREAD_POSTprzez OlaM » środa 26 sierpnia 2015 16:42

Mam pytanie do mam głównie które były w tym roku nad morzem polskim i były zadowolone...
Bo ja nie bardzo. wynajeliśmy niby domek- okazało sie ze to przyczepa :( troche przerobiona. Było wilgotno, chłodno i mało miejsca. Plac zabaw obiecywany to była piaskownica z piaskiem z plaży srednio czystym, jedna hustawka i zjeżdżalnia i jakiś plastikowy bujak. No generalnie najgorsze wakacje na jakich byłam.
Dlatego juz chyba od razu chce znaleźć miejsce na przyszły rok tylko dajcie zdjecia prosze autentyczne bo to co mają na stronach to co innego niż w rzeczywistości
OlaM
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Gdzie byliscie nad morzem

UNREAD_POSTprzez Zocha » czwartek 27 sierpnia 2015 19:13

OOo matko..... to mieliście pecha ...współczuję
My trafiliśmy rewelacyjnie- bylismy koło Jarosławca - piękna okolica,fajny ośrodek, pierwszy raz byliśmy ale mile zaskoczeni ile tam atrakcji dla dzieci i jakie warunki. Jak chcesz coś fajnego to ten ci na pewno polecam. W porównaniu z tym co piszesz raj. Domki drewniane, wygodne, ciepłe, z okiennicami, tarasem, sa leżaki , parawan,, w 100% wyposazona kuchnia ( nawet kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, kuchenka do gotowania, lodówka oczywiscie, garnki, talerze , no wszystko ), na ośrodku baseny dwa, plac zabaw ale jaki duży i dla małych dzieci kilka rzeczy i dla większych, boiska, korty tenisowe nawet i siłownia i za to wszystko całkiem normalna cena za domek. Jak chcesz oni na stronie maja prezentację ośrodka - tak ze zobaczysz nawet domek od środka i cały plac zabaw tylko teraz węcej jeszcze rzeczy mają dla dzieci no i tą siłownię co w tej prezentacji nie jest pokazana , zobacz sobie http://www.adam.jaroslawiec.pl
Zocha
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Ciekawe miejsca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron