Strona 1 z 1

Okuninka nad Jeziorem Białym

UNREAD_POSTNapisane: wtorek 06 stycznia 2015 11:32
przez Oneksi
Co sądzicie o tej miejscowości? Myślicie, że nadal będzie tak popularna jak to było na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat? W sumie ośrodków wypoczynkowych cały czas tam przybywa. Widzę, że nawet sylwestra tam organizują - info z http://www.okuninka.org.pl/
Lubicie tam jeździć?

Re: Okuninka nad Jeziorem Białym

UNREAD_POSTNapisane: środa 21 stycznia 2015 08:31
przez malinka
Nigdy jeszcze nie byłam nad Białym Jeziorem, ale chętnie tam pojadę w te wakacje. Kupiłam nowy namiot oraz śpiwory puchowe, więc chciałabym spać na polu namiotowym - orientujesz się czy jest tam coś takiego?

Re: Okuninka nad Jeziorem Białym

UNREAD_POSTNapisane: środa 28 stycznia 2015 12:49
przez Basienka
To wspaniałe miejsce. Duzo ośrodków wypoczynkowych. Jest tam kilka dyskotek, kilkadziesiąt restauracji i barów, a w okresie letnim – wesołe miasteczko. Sama wieś położona jest na północnym brzegu jeziora, zajmuje się głównie agroturystyką. Przy Okunince znajdują się również jeziora: Lipiniec, Święte i Czarne, a w odległości kilkuset metrów jezioro Glinki. Jezioro Białe ma I klasę czystości i wraz z turystycznym zapleczem Okuninki co roku latem przyciąga kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Charakterystyczne budynki to kościół, restauracja Rusałka i jeden z pierwszych obiektów letniskowych – camping na północnym brzegu jeziora.
_________________
Dobre i przydatne

Re: Okuninka nad Jeziorem Białym

UNREAD_POSTNapisane: czwartek 12 lutego 2015 15:37
przez viki
Moim zdaniem to jedno z lepszych miejsc zarówno na wakacje jak i imprezy :)

Re: Okuninka nad Jeziorem Białym

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 16 lutego 2015 10:52
przez grizla
Lubię Okuninkę na weekendowe wypady w sezonie :)