Stowarzyszenie Miłośników ZiemiiChełmskiej

Opisy zabytków na terenie miasta i gminy oraz inne ciekawe miejsca.

Stowarzyszenie Miłośników ZiemiiChełmskiej

UNREAD_POSTprzez seba7034 » niedziela 29 marca 2009 12:20

Witam wszystkich Forumowiczów! W Chełmie powstaje inicjatywa powołania Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Chełmskiej. Formalnie podobne istnieje, ale prócz wpisu w KRS-ie nie funkcjonuje. Nasze stowarzyszenie miałoby dbać m.in. o upamiętnienie najważniejszych wydarzeń naszego regionu i osób, które zapisały się w historii Chełma i okolic. Obecnie jest już kilku zainteresowanych, jednak do założenia stowarzyszenia potrzebujemy 15 osób. Gdyby pojawiły się głosy przychylne tej inicjatywie, zorganizujemy spotkanie założycielskie, na którym omówimy ewentualne szczegóły. Co do obsługi całej procedury, zajmę się wszystkim. W przeszłości pomagałem założyć kilka stowarzyszeń. Czekam na zgłoszenia. Pozdrawiam! S.
seba7034
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 29 marca 2009 12:07

Re: Stowarzyszenie Miłośników ZiemiiChełmskiej

UNREAD_POSTprzez Rufi » sobota 18 kwietnia 2009 09:36

Bardzo fajny pomysł i jestem za , choć w Chełmie nie mieszkam już ponad rok mam sentyment do tego Miasta, i uważam ze takie stowarzyszenie powinno istnieć i propagować (nasze piękne miasto)nie tylko w regionie czy Polsce lecz na całym świecie w końcu mamy kredowe podziemia i wiele innych ciekawostek z miasta i okolic.
Pozdrawiam Rufi
Rufi
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Stowarzyszenie Miłośników ZiemiiChełmskiej

UNREAD_POSTprzez poczwarek » sobota 07 grudnia 2013 17:09

kazde fajne miejsce zasluguje na uwage, mnie fascynuje połozenie Chełma ,
poczwarek
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 07 grudnia 2013 13:15


Powrót do Ciekawe miejsca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron