Torba damska w granacie

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Torba damska w granacie

UNREAD_POSTprzez regina3108 » niedziela 11 marca 2018 10:14

Witajcie, w zeszłym tygodniu obchodziłam swoje urodziny udało mi się z tej okazji zebrać kilkaset złotych.Pieniądze chcę przeznaczyć na zakup modnej, granatowej torebki, bo taką sobie właśnie wymarzyłam.Do tej pory nie miałam skórzanej torebki więc tym razem postanowiłam własnie taką sobie sprawić.W pobliskiej galerii nie spotkałam żadnej torebki, która akurat by mi się spodobała dlatego postawiłam na poszukiwania internetowe.Wyguglowałam bardzo fajną stronę gdzie mają bardzo duży asortyment torebek i nie tylko.Wybrałam sobie torebkę, która bardzo mi się spodobała https://www.primamoda.com.pl/torebki/torebki-duze/granatowa-torebka-z-kieszonka-mantua.html
Mam nadzieję,że torebka spełni moje oczekiwania i będzie wyglądała identycznie jak na zdjęciu fason bardzo mi odpowiada jednak chciałbym Was dopytać czy może zamawiałyście coś z tej strony? Mam zamiar wydać sporo pieniędzy na torbę więc chętnie skorzystam z Waszych opinii na ten temat.Często korzystam z opinii innych, aby wesprzeć się w wyborze zakupów szczególnie przez internet.Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli i dużo słoneczka :)
regina3108
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 11 marca 2018 09:59

Re: Torba damska w granacie

UNREAD_POSTprzez ekstra_Karolina » wtorek 20 marca 2018 15:50

Nie nie zamawiałam jeszcze, wolę kupować torebki w sklepach tradycyjnych. Zastanawia mnie czemu akurat granatowa? Modny kolor w sezonie, bo jeszcze mi się nie obiło to o oczy.
ekstra_Karolina
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek 13 grudnia 2016 13:41


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron