sedes w łazience

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

sedes w łazience

UNREAD_POSTprzez dalinka » sobota 23 września 2017 19:03

Dobry wieczór, chciałabym od października zacząć remont mojej łazienki. Ta, która jest obecnie jest w fatalnym stanie, ponieważ w poprzednim miesiącu zalał nas sąsiad i na ten moment to już nawet plytki odchodzą...
Jednak wracając do kwestii remontu, to jest kilka rzeczy nad ktorymi się waham. Dotychczas mieliśmy wannę w łazience, jednakże z uwagi na to , że dzieciaki juz urosły i ja już nie lubie wylegiwać się w wodzie zdecydowaliśmy się na zrobienie kabiny. Nie będzie to jednak taka zwykła kabina, ale nowoczesny prysznic dość duży ( a konkretnie zabudowana ściana).Zastanawiam się jednak na jaki sedes się zdecydować , gdyż podobają mi się takie osadzone w ścianie coś takiego jak tu http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-lazienke/jak-wybrac-sedes-i-spluczke,pr127.html Jednakże nie wiem czy nie wiążą się z tym dodatkowe koszty. Czy ktoś z Was matego typu toaletę w swojej łazience? Czy Waszym zdaniem wiążę się to ze zdecydowanie większymi kosztami? Czekam na wszelkie rady i sugestie pozdrawiam.
dalinka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 23 września 2017 18:50

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron