Remont łazienki

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez Karramba » poniedziałek 27 lutego 2017 14:23

Chce zrobić remont łazienki w swoim mieszkaniu. Wymienić wszystko (kafelki, okna), wywalić wannę i wstawić prysznic i umywalkę, w tym nową armaturę sanitarną, w związku z czym mam pytanie.
Czy posiada ktoś z was baterie prysznicowe z natryskiem rozproszonym https://www.ole.pl/category/armatura-sanitarna Chciałabym mieć takie w domu, ale nie wiem, czy można je samemu zamontować.
Karramba
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 lutego 2017 14:17

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez antonina » niedziela 05 listopada 2017 15:08

Jeśli będziecie planować remont łazienki i zastanawiać się, jakie płytki wybrać, to polecam zerknąć na kolekcje z Tubądzina.
Mi najbardziej podoba się ich kolekcja All in white w biało szarej kolorystyce.
antonina
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez kasimir » czwartek 21 grudnia 2017 14:09

To widze, że poważne remontowanie się szykuje, u nas ostatnio poszła tylko nowa okleina na meble z Fototapetka.eu i to wszystko.
kasimir
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 18 października 2017 14:40

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez jacek3636 » poniedziałek 15 stycznia 2018 13:56

Polecam płytki z Paradyża są super.
jacek3636
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 15 stycznia 2018 13:06

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez ekstra_Karolina » wtorek 16 stycznia 2018 08:43

Ogólnie nie zamieniłabym wanny na prysznic, wiec radzę się dobrze zastanowić. Co do baterii najlepiej doradzić się w sklepie, bo ekspedienci najczęściej wiedzą które modele nawet o bardzo rozbieżnych cenach są podobnej jakości.
ekstra_Karolina
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek 13 grudnia 2016 13:41

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez mirranda » poniedziałek 24 czerwca 2019 12:00

Ja ostatnio remontowałam łazienkę z moim mężem i faktycznie musieliśmy zbić płytki, a potem zrobiliśmy stelaże z płyt gipsowych, które musieliśmy poskręcać i do tego zamówiliśmy śruby od https://www.kristal.net.pl/sruby i naprawdę wyszło nam to bardzo fajnie. Dodatkowo potem położyliśmy płytki i ściany naprawdę były równe.
Avatar użytkownika
mirranda
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 15 czerwca 2019 13:48
Lokalizacja: Sompolno

Re: Remont łazienki

UNREAD_POSTprzez Gruzin87 » piątek 05 lipca 2019 14:09

Pamiętajcie koniecznie o zamówieniu sobie kontenera lub rękawa na te wszystkie odpady... Ja o mało co zapomniałam i ledwo wbiłam się w wolny termin :P Polecam Usuń-Gruz.pl - wywóz odpadów poremontowych wykonują szybko i za dobrą cenę :D https://usun-gruz.pl/oferta/wywoz-gruzu/
Gruzin87
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2019 14:07


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron