[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Chełm • Zobacz wątek - Alimenty od rodziców?

Alimenty od rodziców?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Alimenty od rodziców?

UNREAD_POSTprzez nela217 » piątek 24 czerwca 2016 12:27

Witam mam 19 lat chodzę jeszcze do liceum (wybrałem złą szkole o rok nie dałem sobie rady) tzn od września będe w 3 klasie . Od 14 roku życia mieszkam z mało rozgarnięta babcia która jest tak uciążliwa ze nie da sie z nia mieszkać tzn gdy jej nie pomogę w jakiejs pracy na podwórku poza ktòrym nie widzi świata ,bo nie mam po prostu siły ona drze sie ze w życiu nic nie osiągnę że mam sie pakować i szukać mieszkania gdzie indziej zabrania mi wychodzić z domu w roku szkolnym mimo ze mam 19 lat bo "mój obowiązek to sie uczyć" .Szukam informacji tutaj bo Rodzice mieszkają za granicą i sa w Polsce na 1-2 tyg w ciagu 3-4 mscy po prostu widać to że to co dzieje sie tu to kwestia jakiś formalności. Ale gdy są w domu to wieczory zmieniają się w koszmar mianowicie współczynnik niszczący polskie rodziny : alkohol . To co sie dzieje czasami to patologia matka potrafiła wyskoczyć do mnie z rekami i bić mnie po twarzy za 1 nie zmyty talerz i wyzywać od gnojów , skur***** <= (hipokryzja co?) a ojciec jest takim pantoflarzem że trzyma zawsze jej stronę i każe mi przepraszać że ją zezłościłem. Wysyłają pieniądze do mojej babci ktora i tak wszystkiego nie wydaje bo te pieniądze nagle sie rozpływają i ona traktuje to bardziej jak emeryturę czy rentę niz pieniądze przeznaczone dla mnie bo nie ma możliwości żebym zrobił sobie sam zakupy i zdecydował co moge zjeść bo używa stałej wymówki : pieniądze mam na koncie. Jeśli chodzi o kieszonkowe od rodziców jest to 50-60 zł tyg dane z taką laską jakbym był im winny to ze mnie utrzymują. I ciagle słyszę w czasie kłótni jeden tekst : my już nie musimy Cie utrzymywać. Czy istnieje opcja zeby pozwać ich o alimenty i najlepiej zmienić miejsce zamieszkania ? A bardziej jakie sa na to szanse ?
nela217
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 17 czerwca 2016 08:39

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron