Pies ze schroniska

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Pies ze schroniska

UNREAD_POSTprzez opuncja » wtorek 10 maja 2016 20:58

Witam wszystkich. Może od razu napiszę, że nigdy nie byłam nawet w schronisku, chce jednak przygarnąć jakiegoś pieska. No i problem rozbija się o to ż enie wiem jak dokładnie te procedury wyglądają w samym schronisku? Czy przychodząc do schroniska moge mieć wymagania co do psa? Wygląd/usposobienie/wiek? Wiadomo, że nie zamierzam wybierać jak w supermarkecie, ale jednak wiem mniej więcej jakiego zwierzaka chce przygarnąć, chodzi chociażby o tak prozaiczną rzecz jak wielkość mojego mieszkania, wiem że to musi być np. pies nie większy niż zwierzak tej rasy http://www.psy.elk.pl/rasypsow/225,opis-rasy-pekinczyk.htm Nie widze jednak nic "zdrożnego" w takim "wymogu" - ale wolę się wcześniej zapytać co by nie wyjść na impertynentkę na miejscu. Macie jakieś doświadczenia ze schroniskami?
opuncja
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek 22 sierpnia 2014 19:59

Re: Pies ze schroniska

UNREAD_POSTprzez lilijka » wtorek 17 maja 2016 08:53

Znalazłam stronę gdzie można znaleźć pieski za przysłowiową złotówkę http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-oddam-psa/0/ . Wiele czworonogów potrzebuje opieki. Jeżeli chcecie się podjąć wyzwania pamiętajcie: psy potrzebują bezpieczeństwa, karmy, świeżej wody, spaceru, kąpieli, czasu i miłości jaką musicie dla niego znaleźć. Pies musi pasować do waszego mieszkania. Ciężko trzymać husky'ego w bloku w centrum miasta. On potrzebuje przestrzeni i miejsca by się wybiegać. Łatwiej w bloku mieć przytulankę, jakiegoś małego yorka. Psy nierasowe bardzo się przywiązują. Stają się częścią rodziny. Nie porzucajcie je latem. Pies bardzo cierpi rozłąkę, a biorąc go do swojego domu pamiętajcie i o tym.
lilijka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 17 maja 2016 08:18


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron