Jaki sklep do zrobienia zakupów agd

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Jaki sklep do zrobienia zakupów agd

UNREAD_POSTprzez lodzia » środa 09 marca 2016 16:24

Chciałabym sie dowiedziec gdzie kupic takowy sprzet, jakie sklepy polecacie? Kupiłam mieszkanie w Krośnie Odrzańskim i będę je musiała umeblować oraz kupić sprzęt typu pralka lodówka, telewizor, zmywarka.

Proszę o wasze opinie
lodzia
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa 15 października 2014 15:57

Re: Jaki sklep do zrobienia zakupów agd

UNREAD_POSTprzez milirek » czwartek 10 marca 2016 08:00

Lodzia ja ostatnio kupiłam sprzęt do kuchni w sklepie rtv Euro agd obok Tesco na Lwowskiej. Przeszliśmy się z meżem po okolicznych sklepach ze sprzętem ( jest tam ich wiele, media, neonet, jeszcze był wtedy avans). Ceny były wyższe niż w Euro, poza tym w Euro zaoferowali raty 0%. Były to realne raty 0% bez żadnych dodatkowych obowiązkowych ubezpieczeń bo dokładnie wczytaliśmy się w umowę. Kupowaliśmy sprzęt za prawie 6000 zł. I mamy do spłaty równe 10 rat po 600 zł każda rata. Obsługa równięż jest tam ogarnięta tak wiec powinni Ci doradzić jaki sprzęt wybrać.
milirek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Jaki sklep do zrobienia zakupów agd

UNREAD_POSTprzez chomiczowka » poniedziałek 09 maja 2016 17:31

Euro rtv agd lub Media markt - najlepiej robić zakupy, kiedy mają korzystne promocje.
chomiczowka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 09 maja 2016 17:24


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron