Gdzie wydrukować ulotki?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Gdzie wydrukować ulotki?

UNREAD_POSTprzez magra » poniedziałek 24 sierpnia 2015 09:25

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę zamówić i wydrukować ulotki reklamowe?
magra
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Gdzie wydrukować ulotki?

UNREAD_POSTprzez nella » wtorek 25 sierpnia 2015 12:56

W Chełmie jest dużo punktów ksero, gdzie możesz sobie podrukować, głównie koło Chrobrego na deptaku. Ja bym ci jednak radziła skorzystać z drukarni internetowej, na przykład tej: http://www.openprint.pl/
Mają tam bardzo dobre ceny, no i na pewno zrobią to profesjonalnie. Do tego wychodzi sporo taniej niż w tych kserach. A już na pewno o wiele taniej niż w agencjach reklamowych. Jedna jest chyba na Okszowskiej, z tego, co kojarzę.
A tu wychodzi tanio, no i wszystko ci pod dom czy pod biuro dowiozą, a za kuriera nie płacisz.
nella
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Gdzie wydrukować ulotki?

UNREAD_POSTprzez miszkola » niedziela 01 listopada 2015 19:30

Myślę, że taniej i szybciej możesz wydrukować te ulotki reklamowe w drukarni internetowej. Znam jedną niedrogą Web-To-Print.pl Jest tania i szybko realizuje zlecenia. Jak się obawiasz zlecać czegoś przez internet to sprawdź ich najpierw zamawiając u nich darmowe próbki. Zobaczysz jaką oferują jakość wykonywanych wydruków.
miszkola
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron