Aleria pokarmowa u psa

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Aleria pokarmowa u psa

UNREAD_POSTprzez miłek » środa 13 maja 2015 16:02

Cześć. Niedawno zaadoptowaliśmy psa. Na początku nie było żadnych problemów (a przynajmniej nie zaobserwowaliśmy ich) a od niedawna piesek się niemiłosiernie drapie. Jest zaszczepiony, odrobaczony, ogólnie zdrowy. Nie wiadomo co jest przyczyna takiego (bardzo nasilonego) świądu skóry. Zwierzak się drapie i robi sobie krzywdę (ranki na skórze). Szukałem informacji na temat pasożytów skóry, ale weterynarz wykluczył, że to może być przyczyna. Dostała mimo wszystko jakieś krople, ale jest cały czas tak samo. Na portalu o psach (www.psy.ekl.pl) przeczytałem o alergii pokarmowej - może to jest przyczyną? To prawda na początku ciężko był ustawić pieskowi jadłospis, bo jadł raczej niechętnie więc zmienialiśmy te mieszanki i puszki. Czy mam wspomnieć o tym weterynarzowi podczas kolejnej wizyty czy lepiej nie uprzedzać jego diagnozy?
miłek
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek 20 lipca 2012 19:47

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron