Wypozyczalnia samochdow.

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Wypozyczalnia samochdow.

UNREAD_POSTprzez Tomeq » sobota 25 kwietnia 2015 08:36

Czesc, jak w temacie bede tutaj sie rozwodzil na temat wypozyczalni. A precyzujac temat, poszukuje samochodu dostawczego. Potrzebny on mi bedzie do przewozenia materialow budowlanych, mebli ogolnie rzecz biorac na czas budowy domu. Czyli plus, minus pol roku. Biorac to pod uwage wpadlem na pomysl wypozyczenia auta, a nie kupowania go jezeli bedzie mi potrzebny tylko na pewien czas a potem pojdzie " w kat". Szukajac wypozyczalnia nie sugerowalem wieloma kryteriami min. zeby nie bylo zbit daleko od mojego miasta, wygodnicki, i tez zeby mieli ogarnieta oferte. Zainteresowala mnie pewna [list=http://filmat.com.pl]wypozyczalnia samochodow dostawczych w katowicach[/list]. Piszac ten post chcialbym abyscie mi powiedzieli czy podjalem dobra decyzje wybierajac te firme moze cos o niej slyszeliscie lub znacie jakies inne godne polecenia ktore znajduja sie w bliskiej okolicy od katowic to piszcie. Bylbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Tomeq
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 25 kwietnia 2015 08:34

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron