Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

UNREAD_POSTprzez Izka89 » poniedziałek 16 lutego 2015 10:59

Witam :) tak jak w temacie. Zastanawiam się nad kartą kredytowa ale zastanawiam się czy jest to dobry pomysł. Może mi doradzicie ? Wiele czytałam i jest tyle samo za jak i przeciw. W dodatku ofert kart kredytowych jest tak wiele że już na prawdę nie wiadomo na co się zdecydować. Np znalazłam taką o to ofertę http://www.pocztowy.pl/indywidualni/kar ... kredytowa/ Wszystko wydaje się spoko ale czym tak na prawdę mam się kierować przy wyborze takiej karty ? Mam nadzieję że pomożecie mi podjąć dobrą decyzję
Izka89
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2014 14:02

Re: Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

UNREAD_POSTprzez grizla » niedziela 22 lutego 2015 18:34

Ja bym z tym nie ryzykowała jak się lubi zakupy ;)
grizla
Prawdziwy Chełmianin
Prawdziwy Chełmianin
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek 19 grudnia 2014 09:06

Re: Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

UNREAD_POSTprzez Ludomir » wtorek 24 lutego 2015 09:37

Sam mam kartę kredytową i powiem szczerze, że praktycznie jej nie używam. Leży i czeka na tzw czarną godzinę, gdyby nagle okazało się, że potrzebna mi jest gotówka np na naprawę auta, szybki remont czy inny wypadek losowy.
Jeżeli ktoś potrafi umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to jest to naprawdę dobra opcja - a pożyczanie pieniędzy w ten sposób nie kosztuje zbyt wiele. Odsyłam też do tego wątku http://www.forum-kredytowe.pl/f117/najl ... 575-4.html na którym od jakiegoś czasu toczy się dyskusja na na ten temat typu gdzie co i za ile.
Ludomir
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

UNREAD_POSTprzez marcingzik25 » wtorek 24 lutego 2015 12:28

Samo posiadanie karty kredytowej to nic gorzej jak ścigają nas procenty za zakupione towary
marcingzik25
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 23 lutego 2015 12:51

Re: Karta kredytowa- czy to się opłaca ?

UNREAD_POSTprzez Gość » czwartek 05 marca 2015 09:51

Bo to jak sama nazwa wskazuje kupowanie na kredyt.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron